Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek terheléses...

Holnap megyek terheléses vércukor vizsgálatra. Most este meddig ehetek?

Figyelt kérdés
az a baj,hogy én sokszor 11,éjfélkor is eszek,nemsokat,de van mikor muszáj,mert olyan éhség jön rám,hogy hányingerem lesz ha nem eszek..:S Félek is a holnaptól nagyon,mivel reggel az az első hogy eszek,most meg ugye nem lehet majd,nemhogy reggel,vérvétel után 2órával majd:S+még az a cukros lötty...remélem megbírom inni és kibírom..Epret ehetek még este?Befolyásol valamit is?(25h)
2010. máj. 4. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tedd ami eddig! Ne akard befolyásolni a vizsgálati eredményt!
2010. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
este 20.00-ig ehetsz, utána már csak vizet ihatsz.Ha nem szeretnéd, hogy újra meg kelljen ismételni a vizsgálatot....ki lehet bírni egyébként:)
2010. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
éjfélig még simán ehetsz. tényleg ne akard befolyásolni az eredményt, mert ha valami gebasz van, akkor csak a babának ártasz vele.
2010. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindent úgy csinálj, ahogy eddig csináltál, különben fals eredményt fogsz kapni. Ha ete 11-kor szoktál enni, a vizsgálat miatt ne változtass, pont az a vizsgálat lényege, hogy felmérje a vércukorszintet általános körülmények között. Ha diétázol, akkor esetleg téves negatívat kapsz, ami nem jó.
2010. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,de én nem akarom befolyásolni az eredményt,vagy nemtudom ezt mire értitek:S Éppen azért kérdem hogy mit lehet és mit nem.Ez a késői evés se mindennapos ahogy írtam,de van mikor így alakul,remélem ma nem lesz így,de esetleg még 10kor bekapok valamit hogy tuti kibírjam.
2010. máj. 4. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden vizsgálatomkor azt mondta a védőnő, hogy max este 8-ig ehetek. Nekem is nehéz kibírni, mert ahogy neked, nekem is az az első reggel a wc-zés után, hogy megyek reggelizni! Azért ki lehet bírni, de engem mindig elkísér a párom vérvételre, nehogy rosszul legyek. Pedig nem vagyok rosszullevős, de ha bármi baj lenne legyen ott velem valaki. Veled megy valaki?
2010. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még ma nyugodtan egyél,ahogy szoktál.Holnap már csak vizet igyál.A cukoroldatba nyugodtan tegyél egy kevés citromlevet,így könnyebb meginni, és a vizsgálat eredményét sem befolyásolja.
2010. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jön szerencsére a párom,úgy intézte hogy délelőtt ne dolgozzon,elvisz kocsival meg ott is marad velem,vagy hazajövünk addig(kocsival 10perc a kórház) amég a 2óra el nem telik.
2010. máj. 4. 20:20
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,a citromot mondta a védőnőm is,már be is raktam a táskába itthon ne hagyjam,viszont nekem azt mondta holnap már inni se ihatok.Na de remélem kibírom.
2010. máj. 4. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!