Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelésem eredménye nem...

Cukorterhelésem eredménye nem lett jó. Éhgyomori 5 lett 2 óra múlva 7.9 lett. Jövőhéten megyek dokihoz. Szerintetek nagyon magas most mi lesz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont a hatar, egyaltalan nem veszes! Van aki 7,9- el nem is foglalkozik, ne idegeskedj!
2017. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg 180 g-os szénhidrát diéta.

A kaloriabazis.hu nagyon sokat fog segíteni.

Ez elején mindent mérni kell, utána már nagyjából tudni fogod, miből mennyit ehetsz.

2017. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
ez egyáltalán nem határérték, mert 2 óra után kisebb kell, hogy legyen 6,1-nél. Diéta lesz és be kell majd szerezned egy otthoni vércukorszint mérőt. (Mondjuk ez a mérő nem kötelező, de ajánlott)
2017. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Diétáznod kell, ennyi lesz.
2017. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

7,8 a határ, ez épp egy picivel van fölötte.

Szerintem erre azt mondják majd, hogy jó.

2017. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A baba érdekében bármit bevállalok. Remélem elég lesz csak a diéta.
2017. jan. 9. 19:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Diétára fognak. Nekema terhesség alatt inzulinozni is kellett. Nyugodtan írhatsz ha van kérdésed, 2 hónapig csak diéta utolsó hónapban inzulin+diéta :) amugy előtte ettel? Este vmit? Szőlő esetleg banán vagy túl.sok tej?
2017. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is lett diabeteszem. Először nagyon megijedtem, hogy milyen nehéz lesz a diéta. De nem vészes, simán meg lehet oldani. Igaz, az első két hétben majdnem éhen haltam, de megszoktam. Már 6 hete dietazom, fogytam eddig 3kg-ot.

Én otthon is mérem a cukorszintemet, eleinte naponta 7szer kellett mérnem, már "csak" ötször.

Semmi baj nem lesz, ha tartod a diétát, nem kell valószínűleg gyógyszer.

Nem lesz semmi baja a babának, ha sikerül normalizálnod a cukorszintedet.

2017. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pont Ünnepek után mentem. Akkoe sok sütit is ettem. Lehet ez volt a baj. Este vacsoráztam utána regelig nem ettem.
2017. jan. 9. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Számít, hogy elotte mit ettél előző nap. Illetve 12 órát nen szabad enni, azaz ha este 8kor vacsiztál, akkor legalabb 8kor kellene vért venni.

Viszont ez senkit nem fog érdekelni, csak az eeredmények :)

2017. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!