Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek uh-ra 7+4...

Holnap megyek uh-ra 7+4 hetesen más mit érzett ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert neha érzek vmit a hasamban de néha semmit mintha nem is lennék terh...egyedül a melleim vannak bedurranva és emiatt reménykedek hogy minden rendben!

2017. jan. 10. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Miért lenne bármi baj is?
2017. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan semmit. Amíg el nem kezdett nőni a pocim semmi jele nem volt a terhességnek mensi kimaradáson kívül.
2017. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell érezned. Még tíz hét múlva se, nyugi.
2017. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi;) azért aggodom mert pont egy eve ezen a kontrollvizsgalaton mar nem elt a babam;( remelem minden oke lesz
2017. jan. 10. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem akkor semmit, és azóta se; pedig ikreket várok. Csak mellfeszülés volt, kicsit később reggeli gyomorégés. Semmi hányinger, hányás, még nagy fáradtság sem...

Én is feltettem akkor egy ilyen kérdést, és meglepően sokan írtak, hogy nekik sem volt semmi tipikus terhességi tünetük.

Szóval nem ritka az ilyen,mégis mindenhol arról lehet olvasni, hogy melyik héten, milyen rosszullétek vannak. Végre odabiggyeszthetné már valaki ezekre az oldalakra, hogy 'de ne aggódjon, aki nem tapasztal ilyet, az is teljesen normális'...!

2017. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13 mm-es volt a baba;) 4 mm szokholyaggal pulzart a szivecske;)
2017. jan. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!