Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen baj hogyha felig...

18 hetesen baj hogyha felig hason-felig oldalamon alszok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem baj, amíg kényelmesnek érzed. én 12 hetesen teljesen a hasamon fekszek és semmit nem érzek. Amíg kényelmes lesz, addig akaratlanul is így fogok feküdni, mert elalhatok a hátamon "kötelességből", de álmomban úgyis rá fogok fordulni a hasmra, hiszen úgy szeretek aludni, úgy kényemes. Nyugodtan alhatsz még így, még nem nagy a hasad, elfér a baba is.
2017. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első babámmal teljesen hason kb 18 hetes koromtól nem volt kényelmes de félig hason még aludtam amíg kényelmes volt, úgy emlékszem kb 24-26 hetes koromig. Legalábbis direkt elalvásnál. Azt nem tudom meddig keltem fel félig hason, de sokszor és sokáig.

Most 15 hetes vagyok és kényelmes még teljesen hason is mióta nem feszül a mellem. Addig nem baj, amíg kényelmes.

2017. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En meg szules elotti nap is ugy aludtam amit te leirtal, semmi baj nem lett.
2017. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 38.hétig így aludtam. Egészséges kislányom született :)
2017. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 azt meg hogy? Úgy tudlak elképzelni, mintha egész éjjel egy kisebb fitness labdán feküdtél volna! :D Vagy ennyire pici volt a hasad?
2017. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2017. jan. 10. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen nagy pocakom van és 33 hetes vagyok. Még mindig "félhason" alszom! :) 3. babám, mindegyikkel így aludtam!
2017. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és mindegyikkel hatalmas pocim volt! :D Mégis így (volt) kényelmes!
2017. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!