Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a terhesség hányadik...

Nektek a terhesség hányadik hetében keményedett meg a hasatok?

Figyelt kérdés
Illetve mikor éreztétek hogy teherbe estetek? MIkor éreztétek a hasszurkát, mellszurkát? Éreztetek hasgörcsöt, hasfájást közben? Fáradságot mikortól éreztétek?

2017. jan. 10. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

szia :) 8. hét körül keményedtem először, magnéziummal jól elvagyok azóta. Novemberben nagyon hányingerem volt, hánytam, háziorvos írt fel antibiotikumot, mert szerinte valami fertőzés volt, csütörtök-péntek szedtem, utána abbahagytam mert még rosszabb lett tőle. Hétfőn délután pozitívat teszteltem. :) ez volt nov.28-án. Pcos miatt nem gondoltunk babára, pedig 1 éve próbálkozunk vele. :)

Hasszurka folyamatosan volt/van amióta tudom, a mellem 3x-osára megduzzadt, 2 méretet nőtt a kosaram :)

Fáradtság 9. héttől kezdődött, alig bírtam felkelni az ágyból, ez tart azóta is.

13 hetes vagyok :)

2017. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. jan. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!