Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a "keményedés"?

Milyen az a "keményedés"?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, ilyen még nem fordult elő velem (szerintem), csak sokszor olvasok olyan kérdést, amiben erről van szó. Ez micsoda és jó, hogy nekem ilyen nincs?
2017. jan. 10. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, az nagyon jó ha Neked nincs. :)

Ilyenkor megkeményedik a hasad/méhed, olyan mintha egy nagy kemény kosárlabda lenne a hasadban. Nem jó dolog, sokat kell vele pihenni, meg magnéziumot szedni.

2017. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egesz hasfalad megkeményedik mint a kő. Összehúzódnak az izmok és egy tompa feszülő érzés. Mindenkinek máskor jön elő. Valakinek csak 3. Trimeszterben
2017. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valakinek meg soha.

Én csak görcsöltem az elején és a végén is. Minden probléma nélkül. Az elején használt rá az mg, a jóslóra már nem.

2017. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnél kb. 20hetesen jelentkezett először, most a másodiknál már 13 hetesen. Olyan, mintha felfújnának egy lufit a medencédben (idővel ha nagyobb, a hasadban), elég kellemetlen érzés. Magnéziumra nálam egyiknél sem szűnt, ritkább sem lett, úgyhogy nem is szedem. Elsőt indították, másodikkal 22 hetes vagyok.
2017. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!