Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kemenyedes vagy jósló lenne már?

Kemenyedes vagy jósló lenne már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sok helyen olvasom hogy mi az a kemenyedes és mi az a jósló fájás. Már egyszer szültem de még így se tudom hogy most pontosan melyiknel mit is kell ereznem. Amióta terhes vagyok akár egy együttlét után vagy csak úgy általában is bekemenyedik a hasam de eleinte csak enyhe gyenge mensi fájdalom is társult hozzá, ami mostanra már egyre erősebb ilyen helyzetben. Tegnap együttlét után bekemenyedett az egész hasam és kB 3*olyan erős fájdalmat éreztem a mehemben mint korábban. Már napkozben is többször keményedik a pocak de mindig társul mellé fájdalom is. Ez akkor már jósló lenne vagy egy sima mehosszehuzodas kemenyedes is járhat fájdalommal? Ami fájdalmat érzek ha keményedik a hasam ugyanolyan mint vajúdás alatt csak persze nem olyan erősek meg. 37hetes vagyok.

2017. jan. 3. 08:44
 1/1 anonim válasza:
Szia! A has keményedése és a jósló fájás szerintem nem feltétlenül társul. A sok magnézium szedése tud segíteni has keményedés ellen (nekem bevállt). Viszont, mivel már a 37. hétnél tartasz, rákérdeznék a helyedben az orvosra, mit lát. Egy konzultáció mindenképp szükséges szerintem, akár a szülésznőddel.
2017. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!