Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Annyi folyás...

Mi lehet ez? Annyi folyás reggelre, h az ágyon egy nagy kerek folt. Mindha bepisiltem volna.

Figyelt kérdés
Nemmindíg van.Évente kb 1x.Reggel felébredek ,s körülöttem egy nagy "tócsa".. Színtelen. Volt már valakinek ilyen,s ez mi lehet?
2017. jan. 10. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. Eleg regota. Magandokihoz mentem vele. Azt mondta a huvely öntisztító , es amiatt lehet neha ilyen bő folyásom!

De terhes vagy? Mert akkor passz.

Engem kivizsgaltak de semmit sem találtak amúgy!! :)

Ha terhes sem vagy, akkor rossz a kategòria!:)

2017. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most pont azon aggód[om s idegesítem magam,h úgy néz ki mégsem vagyok az!Azért írtam ide,mert pont ebben a kategóriában olvastam.S gondoltam felteszem ezt a kérdést.S mivel elég rossz hangulatom van.Nem érdekelt különösen hova írok.Olyan jó sok nőnek.Teherbe esnek akkor mikor csak akarnak.Én meg itt szenvedek .Elegem van...Most van már az ,h behisztizek.Mert évek óta ez megy.Állandóan terhesség jelei.s aztán csak megjön... :(
2017. jan. 10. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgálásaitok voltak már? Mindkettőtöknél. Mik lettek az eredmények?
2017. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokmindenen átmentem már.Lombik programon is.Kiderült pco s vagyok.De tavaly voltam.Egésségügyin meg polipot is levettek.Megjött rendesen utánna.Aztán Novemberben mellfájás.Mensi kimaradás.Dec1.megvolt.Aztán hó közepén 1x mikor pisi volt.Azóta nem jött meg.Mell fájdalom még azóta is.Pedig mikorra megjön elszokott múlni.Ez decemberben nemmúlt el ,azóta is tart.Csakhogy elkezdett néha rózsaszínes lenni pisinél.S tuti megint nemvagyom terhes... :(
2017. jan. 10. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hetenként menstruálsz?
2017. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet mostanában? Én mióta terhes vagyok, kezdettől fogva éjjel annyira izzadok a hormonok miatt főleg lent, hogy már többször keltem arra, hogy olyan volt, mintha bepisiltem volna. Van, aki viszont csak egyszer-kétszer tapasztal ilyet. A mellfájdalom szintén terhes tünet. A rózsaszínes folyás pedig terhesség alatt progeszteron hiányt sejtet, amit sürgősen kezelni kell, mert vetéléshez vezet. Ez is a terhesség korai szakaszában jellemző.


Az, hogy "olyan jó sok nőnek, akkor esneknteherbe, amikor akarnak" a legnagyobb jóindulattal is egy bődületes túlzás! Rengetegen küszködünk a babáért! Én 5 évet küzdöttem. Szintén PCOS-os vagyok, de ez nem jelent semmit, ettől még nem lesz meddő senki. Sokan mások is a poklok poklát járják meg, mire terhesek lesznek végre, úgyhogy ne kezdjél el önsajnálatba roskadni, mert attól aztán jobb nem, csak rosszabb lesz a helyzet!

2017. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nehari ha bántó voltam.Amúgy nem olyanra gondolok akik ,sokat küzdenek.Csak nemjól fogalmaztam.Sok nő teherbeesik felelőtlenül.Nem védekeznek.S vagy sorozatban vetet.Vagy bedugja intézetbe,mert nemtudja vállalni.Volt olyan kolléganőm aki ütötte a hasát, h meint terhes,s elis vetette!Nemtudják mekkora áldást kaptak a jóistentől.Abban igazad van,h rosszabb ha sajnálom magam.Most is kicsit fáj a hasam.Mindha meglenne s semmi... Meg ég a gyomrom.Napok óta.Na mindeggy.Veszek majd tesztet jövő héten.Kiváncsi vagyok mi lessz.
2017. jan. 10. 23:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem.Negatív lett.
2017. jan. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!