Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel foglaljam le magam...

Mivel foglaljam le magam szülésig?

Figyelt kérdés
Május még olyan messze van ma voltunk vásárolni a picinek meg vannak napok, mikor megyünk ide-oda pl szombaton moziba és sütizni, hétfő-szerda-csüt pedig suli (okj tanfolyam) de a "szabadnapjaimon" mit csináljak? Már türelmetlen vagyok, de még ki is szeretném élvezni ezt az időszakot milyen új dologba foghatnék bele vagy ti mivel foglaljátok le magatokat? Kötni gondoltam csak nem tudom mennyire drága a fonal nagyinak van kototuje.
2017. jan. 11. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasas, sutes, fozes, baratno, sorozatok, fenykepek rendezese, level baratnoknek.
2017. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kötés nem rossz, később nem fogsz ennyire ráérni. Bár az tény, hogy nagyon kell vadászni az olcsó fonalra.

Ha tudsz hímezni, az se rossz, elmegy vele az idő, és nem olyan drága az alapanyag. Én most karácsonyra is egy nagy terítőt adtam anyunak, amit én csináltam.

Ha van olyan sorozat, vagy film, amit szeretsz, azt is elkezdheted nézni.

Tornázni is szoktam, azzal is megy az idő, és remélem, nem lesz akkora a fenekem szülés után sem. :)

Közben elkezdtem angolul tanulni, leszedtem egy csomó anyagot a netről, mert ha visszamegyek dolgozni, akkor nagyon jól fog jönni.

Ha jól esik, akkor ebéd után alszok egy kicsit, később úgyse engedhetem meg magamnak ezt a luxust. :)

2017. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Honfoglalo, seta, uszas.
2017. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olvasni ritkán szoktam, barátnőm csak egy van, de ő pesti, fényképek hát eddig csak két fényképünk van babóról majd szülés után szeretnék fényképezgetni külön albumba rakni. Az meg odébb van..:) valami különlegesebbre gondoltam
2017. jan. 11. 12:02
 5/15 A kérdező kommentje:
Az angol tanulás jó ötlet sajna internetet ide nem tudnak kötni az erdő miatt így csak tévézni szoktam vagy pendrive-on filmet letölteni anyuéknál. Úszni, tornázni lehet ilyenkor? Én mindig úgy féltem a picit, hogy nem merek :)
2017. jan. 11. 12:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Kötök, horgolok, varrok :)
2017. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Magatokrol sincs kep?


Olvasni miert nem szoktal? Rengeteg jo konyv van.

2017. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A kötésre én is gondoltam, már szedtem is össze nagymamámnál fonalakat és kötőtűt :) Nem olyan drága egyébként a fonál, csak kicsit utána kell járni, hogy hol érdemes venni. Én Kik-ben láttam például 500 ft-ért 3db-os csomagot. Majd valami baba dolgot akarok kötni, de én még májusig dolgozom és utána lesz 2 hónapom itthon.

Nekem van varrógépem és szeretek is varrni, így a kiságyba az ágyneműket és a rácsvédőt nem venni akarom, hanem majd nagy ráérésemben megvarrni. Játszós szőnyeget is szeretnék majd neki csinálni (aminek ilyen kör alakú a fekvő része és fölötte 2 rúd keresztezi egymást, amiről csörgők lógnak. Nem tudom, hivatalosan mi ennek a neve :D ) Én ilyenekkel akarom majd elfoglalni magam. Persze, ehhez nem mindenkinek van kedve, nem mindenki érez affinitást magában, hogy nekilásson ilyen dolgok elkészítésének, de egy próbát megér és addig is telik az idő :)

Április-májusban már jó idő van sokszor, sétálni is elmehetsz, barátnőkkel is kihasználhatod még a "szabadságodat". Sorozatot nézhetsz, filmeket, könyvet olvashatsz. Ha szeretted a kollégáidat, akkor meglátogathatod őket. Például van olyan kolléganőm, aki tavaly ment szülni, nem lakott messze a munkahelytől és majdnem minden nap bejött és velünk ebédelt szülésig :)

2017. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is májusban fogok szülni! 😃 De én még dolgozom, szóval nem unatkozom. Ha sok időm lenne én eljárnék szülésfelkészítő tanfolyamra, boltokba nézelődni, rokonokhoz látogatóba, mert ha megszülsz egy darabig úgyse fogsz menni túl sok helyre.
2017. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Baba elsősegély tanfolyam, mamajoga, kismamatorna a fentieken kívül. Hasznosak, közösségben vagy es sok idő elmegy velük.
2017. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!