Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel foglaljam le magam...

Mivel foglaljam le magam szülésig?

Figyelt kérdés
Május még olyan messze van ma voltunk vásárolni a picinek meg vannak napok, mikor megyünk ide-oda pl szombaton moziba és sütizni, hétfő-szerda-csüt pedig suli (okj tanfolyam) de a "szabadnapjaimon" mit csináljak? Már türelmetlen vagyok, de még ki is szeretném élvezni ezt az időszakot milyen új dologba foghatnék bele vagy ti mivel foglaljátok le magatokat? Kötni gondoltam csak nem tudom mennyire drága a fonal nagyinak van kototuje.
2017. jan. 11. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi is majus végére,jun elejére varjuk a picit😊 én még itthonrol dolgozok,de nekem is lesz 2-3 hónap szabadidőm. Én akkor kezdem el a vásárolgatást,addig a neten szemezgetek,hogy mi mennyi. Én egyebkent olvasgatok,főzők. Mivel neked nincs neted,szerezz be egy babakönyvet,lapozd át😊 boldog babavárást!
2017. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazt amivel terhességed előtt is elfoglaltad magad.
2017. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mi ma vettünk kádat,ülőkét a kádba,2 db cumit,2 db cumisüveget, baba körömollót,3 cs popsitörlőt,vízhőmérőt. Kilencezer párszáz ftot hagytunk ott az auchanban reggelivel együtt. Majd két hét múlva megyünk megint és akkor veszünk még neki dolgokat. :)

Terhesség előtt dolgoztam, főztem, takarítottam most kicsit több szabadidőm van :)

2017. jan. 11. 13:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Én majd a goblennezést akarom elkezdeni újra 😔 Szerettem nagyon és akár egy jó ajándék is lehet valakinek majd 
2017. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én biztos olyan dolgokat csinálnék, aminek semmi köze a gyerekhez. Ha megszülöd utána úgyis nagyrészt róla fog szólni minden. Most még kiélvezném, hogy nem így van.

Végignéznék egy-pár sorozatot (anélkül, hogy valaki pelenkacserére szorulna közben és ordítana..) sétálnék, beülnék kávézókba és pihengetve teát iszogatnék, tanulnék valami új dolgot (nyelvet, dekorációs technikát), elkészítenék egy 3-4 fogásos bonyolult ételsort (ha van hozzá erőd még, ezt nem tudom)

2017. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!