Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelezhet, ha enyhültek a...

Bajt jelezhet, ha enyhültek a tüneteim?

Figyelt kérdés

9+5 hetes kismama vagyok. Tegnap óta nem feszül úgy a mellem, mint eddig. Nem múlt el, de határozottan enyhült. Sokszor volt kajaundorom, hányingerem, most azt sem érzem. valamint kB azóta jobban feszül, szúrkál a hasam. Magnéziumot veszek be, olyankor jobb lesz.

Tavasszal 10 hetesen halt el egy terhességem. Most 2 hetente járok uh-ra. Legközelebb kedden. 2*2 Utrogestan-t szedek. Nagyon félek, hogy újra elveszíthetem a babámat.


2017. jan. 12. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! Minden terhesség más!

Te megteszel mindent, ami lehetséges, hogy a baba rendben legyen!

A tünetek nem függnek ennyire szorosan össze a baba állapotával. Nekem pont fordítva volt, a nem fejlődő terhessegem utolsó percéig, a vetélés indulásáig megvoltak a tünetek.

Nem lesz semmi baj!

2017. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés, mert nekem is volt vetélésem, bár korábban. Azt mondják sokan, ha a az előző vetélési koron túllépünk, akkor nagy eséllyel nem lesz baj.

Nincs sok hátra neked, de a tünetek enyhülése normális, nekem 8. héttől kezdtek, azóta változó hogy vagyok, kb heti egyszer fáj úgy a mellem mint az elején amúgy csak ritkán érzem, de mégis minden rendben. Ha nagyon aggódsz csináltass egy uh-t sztk-ba. Én is voltam 10 hetesen... Kedden már a 12 hetesre megyek és én is félek...


De nyugalom beszélgess a babáddal, hogy szépen növekedjen és nyár végén találkoztok :)

Csak a jóra gondolj és bízz a picuriban.


Kitartás és minden rendben lesz!


11hkm

2017. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató szavakat!

Azóta volt, hogy újra erősebbek voltak a tüneteim, majd enyhébbek. Csak az előzőek miatt sokat idegeskedek, figyelek minden apróságra, ez tény. Nehéz azok után pozitívnak maradni... :/

Holnap este megyek uh-ra! Remélem, hogy minden a lehető legnagyobb rendben!

2-es válaszoló, rendben volt a 12 hetes uh?

2017. jan. 16. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy veletek minden rendben :)


Én holnap megyek a 12. hetire, remélem minden ok lesz :) Majd jelentkezem és köszönöm kérdésed :)

2017. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Minden rendben velünk. :) Sokat nőtt a két hét alatt. Jó volt látni az uh képernyőn, ahogy mozgolódik. :)

Remélem a 12 hetes uh is jól sikerült utolsó válaszoló!

2017. jan. 17. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Igen megvolt tegnap az uh és ilyen cuki dolgot mi még sose láttunk :D Hiába láttam pár videót :) Ő a miénk :)


80%-ra fiút tippeltek, párom nagyon boldog volt én egy picit csalódott, mert régóta kislányt szeretnék :) De örülök a kis egészséges fiúcskának is :) Főleg, hogy párom mennyire boldog volt :)


Szóval, ha kukacos hát kukacos :D Csak a fiúnevekkel megvagyunk lőve, remélem hamar találunk neki valami jót :)


Jó egészséget nektek is növögessen a kicsi csoda :)


12hkm :D

2017. jan. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Már van egy lányom is. A 12 hetes uh volt a legjobb élményünk nekünk is. Akkor még úgy egészben látod a képernyőn, nagyon látványos. Utána pedig a 4D. :)

Igen, a fiú nevekkel én is gondban lennék, pedig most nagyon fiút érzek. De tényleg az a legfontosabb, hogy egészségesek legyenek!

Vigyázz magatokra!

2017. jan. 18. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!