Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök piercinges kismamák:...

Köldök piercinges kismamák: ti kiveszitek a piercinget a terhesség idejére?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan akadályozzátok meg, hogy benőjön a lyuk, vagy ha a későbbiekben nem szeretnétek visszatenni, akkor mit csináltok, hogy ne maradjon meg túlzottan a nyoma?
2017. jan. 12. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kb a 2. Hónapban vettem ki ( vékony vok hamar nőtt a pocakom)

Nem nőtt össze...

Simán visszatudtam tenni mokor hazajöttünk a kórházból.

Még csak meg sem nyúlt sehol körülötte a bőr. Olyan mint előtte, de kentem is rendesen ☺

Úgy voltam ha benő akkor majd kiszúratom megint...

2017. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek van és ő kivette, mert annyira nő a has, hogy fáj és nem jó, hogy ott van.. szerintem mindenki kiveszi... neki sem nőtt be, de ha benőtt volna ő is újra szúratta volna.


De fogod érezni, ha már nem jó, hogy ott van :)

2017. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 éve volt meg mikor kiderült hogy terhes vagyok, azonnal kivettem mert szerintem undorító ha valakinek terhesen van...

Ez 8 éve volt, 1-1,5 éve találtam meg az egyik piercingemet, bele próbáltam, simán bement

2017. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ugyan nincs piercingem és terhes sem voltam még, de ismerek olyan nőket akiknek bent volt terhesség alatt is. Gondolom őket nem zavarta, vagy nem tudom.
2017. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom mikor vettem ki. Talán 12.héten?! Simán visszaraktam utána.


Második terhesség. Jelenleg 12 hetes vagyok,de úgy a 8.héten már kivettem. Még mindig nem nött be:) Biztosan nem is fog.(Szerintem):)

2017. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!