Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhességnél miért fáj...

7hetes terhességnél miért fáj az alhas? Menzeses jellegű fájdalom. Beágyazodásnál volt ilyen! Aggasztó e?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ilyet kisebb nagyobb megszakításokkal. Először 7-8 hetesen majd a 10-13 hét között hol gyengébb hol erősebben. A dokim azt mondta nyúlnak a méh tartó szalagok és ez teljesen normális. Ha esetleg vérzés vagy barnás folyás lenne akkor irány a doki. Nekem javasoltam hogy szedjek magneb6-ot és kicsit pihenjek többet.

24hetes km

2010. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást!Igen hol fáj hol nem fáj!Vettem be magne b6-ot,de megyek és veszek magnerotot,a dokim az elején azt javasolta.Boldog babavárást.
2010. máj. 5. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
ebben az időszakban nekem is menzesz szerű hasi fájdalmaim voltak,ha nincs más tünet akkor nincs miért aggódni:)gratula a babához
2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, sőt még most a 25 héten is van, ha nagyon lefárasztom magam...pihenkéljél! :-)


Jó egészséget!

2010. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!