Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A koldokzsinorban csak 2 er...

A koldokzsinorban csak 2 er van a harom helyett!?

Figyelt kérdés
Ma neztek ultrahangon, jovoheten kell visszamennem, mert nem lattak biztosan. Akinek ilyen volt, milyen vizsgalatokra kuldtek vagy mi lett a vege?
2017. jan. 13. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordul elég gyakran, de ugyanúgy fejlődik vele a baba, kicsit alaposabban fogják nézegetni.
2017. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én olvastam, hogy nem probléma.
2017. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nallunk is 2 volt, semmi gondot nem okozott.
2017. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el az Istenhegyi Géndiagnosztikába egy genetikai uh-ra.
2017. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is 2 ér van!

Havonta járok dokihoz, minden rendben :) <3

25 hkm

2017. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Leirnad legyszi, hogy nalatok mikor vettek eszre, es h milyen vizsgalatra kuldtek? Meg hogy ugy cakkpakk mit mondtak az egeszrol?
2017. jan. 15. 07:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Második babámnál ez volt. 18. heti ultrahangon vették észre. Magzatvízből vettek mintát, egyáltalán nem fájt, szerencsére komplikáció sem lett. Az eredmény is rendben volt, bár 4 hétnyi idegesség előzte meg :(

Jelezhet problémát, különböző betegségeket. De az is lehet, hogy ez mellett egészséges babád születik, mint nekem. Mindenképpen további kivizsgálások kellenek, hogy megnyugodj.

2017. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es akit genetikai vizsgalatra kuldtek, gondolom ilyenkor sem tb altal finanszirozott, milyrn arban vegeztek el?
2017. jan. 16. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Ha ők küldenek, akkor teljes mértékben finanszírozza a TB a magzatvíz- és a méhlepény mintavételt.
2017. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!