Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így? 6+3 hét...

Más is volt így? 6+3 hét helyett 5 se embrió se szívhang :- (

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál mensi szerint 6+3naposan. Doki szerint 5 hetes lehetek petezsákot látott, de mèretet nem mondott èn még elfelejtettem megkérdezni :-(

Lehet hogy csak kèsöbb fogant?

Jövő héten pénteken kell visszamennem. Addigra lehet már szìvhang?



2016. jún. 9. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán lehet. Sokszor hallom, hogy a 7. hét után látnak csak először pulzálást, főleg ha az UH gép is gyengébb minőségű.

A második babám a ciklus végén (24. nap) fogant, az ő esetében sem láttak még semmit 6 hetesen, úgyhogy nyugi!

2016. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!! Lehet, hogy később fogant, igen!!

Valószínűleg jövőhét péntekre lesz szívhang, nálunk 6 hetesen 4 naposan volt de én akkor is voltam először!

2016. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kétszer is, egyszer vetélés volt, másodjára később fogantnak gondolták (amúgy nem volt az). sajnos ezt nem lehet megmondani így ebből. várni kell.


de nagyban függ az uh géptől, az elsőnél a kútvölgyiben néztek, a másodiknál a kerületi sztk-ban voltam, sokkal rosszabb gépnél.

2016. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt 6 hetesen, 1 httel később fogant.
2016. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így történt, még most is egy héttel kisebb. Amúgy félidős vagyok.
2016. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van ra esely hogy kesobb volt a peteeresed es nem a legutolso ciklusod 14-15. napja korul, akkor siman lehet, hogy kisebb a terhesseg, mint lennie kellene.

Nekem biztos a peteeres napja, ra 10 nappal mar pozitivat teszteltem, 6het 3 napra megyek en is eloszor ultrahangra. Ha nekem akkor csak 5 hetes meretu petezsakot talalnanak, akkor nem lennek tul optimista, hiszen nekem mar pozitiv tesztem volt aznap, amikor az 5 hetes pont megfogant volna.

De ha te nem tudod a pontos napot, amikor ovulaltal, akkor nincs ok az aggodalomra egyenlore.

2016. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a doki es uh szerint 5 hetes vagy akkor teljesen mindegy,h te mit szamolsz,az szamit,ugy irnak ki ahogy a doki megallapitja. Es baromi sojat fejlodik a baba 1 het alatt,szoval biztos h lesz stivhang. Ha jol emlekszem nekem a 8.heten volt szivhang. Eloszor 5 hetesen volram,akkor meg nem.
2016. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit nyugodtabb vagyok és bízok benne hogy minden rendben lesz pènteken:-)
2016. jún. 9. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos ott lesz a baba. Nekem is petezsàk volt 6+2-nèl,igaz szikhólyag is volt. De baba sehol... 2 hèt múlva màr ott volt a kis cukisàg mind a 14 mm-èvel. ☺ amúgy 4 nappal kèsőbb fogant ès a kiìrt dàtumhoz annyival késöbb is született. Ma màr 22 hónapos nagy fiú. Minden rendben lesz.
2016. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!