Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy túl sok vagy...

Van olyan, hogy túl sok vagy túl erős a magzatmozgás?

Figyelt kérdés
27+5 napos kismama vagyok egy kislánnyal a pocakban. Eddig is virgoncka volt,de egy 10 perce konkrétan felébredtem olyan erősen és sokat mozog,rúg-kapál forgolódik,nyomja ki magát... Ugye ez nem jelent bajt?(első baba) Lehet túl aggódom,de nem tapasztaltam eddig ilyet.

2017. jan. 14. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi, fog még ennél jobban is bulizni odabent.

Ha mozog az sosem baj. :)

Boldog babavàràst!

2017. jan. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Van. Az NST-ket rendre azért kellett ismételni nálam, mert túlmozgott, ami vergődés is lehet, jelzés hogy vmi nem jó odabent.


De hogy nálad mi van, azt nem tudhatom. Simán lehet, hogy csak új az érzés. Kb. innentől fájt a mozgása nekem is.

2017. jan. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Valószínűleg csak az volt a gond,hogy "rossz" oldalamon aludtam. Mindenhol azt hallottam,olvastam,hogy a bal oldalon a legegészségesebb terhesen. Hát a kisasszony ezt nem hallotta. Mikor megfordultam,kicsit megsimiztem és megnyugodott. Egyébként fájdalmat nem okoz a mozgása még,csak már azért érződik/látszódik rendesen.
2017. jan. 14. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!