Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húgyúti gyulladásom van,...

Húgyúti gyulladásom van, nincs orvos a közelben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok és reggel fájt a vesém kicsit,de azóta ott lent fáj,meg a hasam alja.Kamillát iszok az segíthet?
2010. máj. 5. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

tilos mindenfajta öngyógyitás! orvoshoz kell menned! de addig is, sok-sok folyadék.

nem irtad hány hetes vagy, de ez akár a szülés indulása is lehet ám!

2010. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En nem cicoznek, mert hugyuti fertozestol el lehet vetelni, antibiotikummal kell kezelni. Ne ijedj meg, de azert menj el orvoshoz. Kamilla nekem nem hasznalt, ez megiscsak egy fertozes... Jobbulast!
2010. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt, de én mentem is a dokihoz, antibiotikumot fog felírni, és vizeletet kell leadnod, és nagyon sok vízet kell inni,napi legalább 3l folyadék, és én az első gyógyszer után már jobban voltam, de nekem nagyon sok volt a vizeletemben a baktérium. Minél előbb házi doki!
2010. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a poén,hogy 2napja voltam a vizelet eredményemért és semmi gyulladásra utaló jel nincs benne.
2010. máj. 5. 15:35
 5/7 A kérdező kommentje:
ja 14.hetes vagyok
2010. máj. 5. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
kamillát ne igyál,mert az gyulladáscsökkentő és a szervezeted a terhességedre ugy tekint mint egy gyulladás. baj lehet belőle. fordulj orvoshoz minél hamarabb,vagy addig is áztasd a lábad forró sós vízbe,az is segít.
2010. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is mindenképp dokihoz mennék. Sajnos emiatt 3 antibiotikum-kúrán estem át a terhességem alatt. Egyik pillanatban még ezerrel pisilni jártam, semmi gond nem volt, aztán hirtelen átváltott narancssárgára, és csípett, szúrt...

Sajnos ez veszélyes lehet, mert a baci nyithatja a méhszájat, felkerülve pedig burkot is tud repeszteni!!

Én ügyeletre is mentem emiatt rögtön, mert nagyon aggódtam...

Emellett sok folyadék, de az sajnos a bacik szaporodását nem akadályozza meg, ahhoz antib. kell.

36 hetes km

2010. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!