Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés eredménye...

Cukorterhelés eredménye nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kaptam meg az eredményt és a fehérvérsejt szám eltér a megfelelő 4,0-10,0 helyett 12,8 ami felett van

a hemoglobin 120,0-150,0 helyett 118,0 tehát a normál alatt van,az MCHC Hgb konc. 330-360 helyett 322 tehát ez is alacsonyabb mint kellene.

Szerintetek baj van?

Hétfőn kell mennem a dokimhoz ezért gondoltam,ha valaki érti ezeket akkor adjon tanácsot,hogy kell e izgulnom vagy nem vészes.


2010. máj. 5. 14:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igazából számítottam is rá,hogy egyszer elő fog jönni és gondoltam ha eddig nem majd ha baba útban lesz,mert apukámnak is van már évek óta és sajnos ez örökölhető.

Nálunk a 3.90-6.10 közötti érték a normál érték.Úgyhogy az 5.89 első mérésre még nem rossz ezek alapján.

A 2ik mérés normál értékét nem tudom...

Egyébként ceglédi vagyok :)

Ha valaki van ceglédi írja meg :)

25 hetes Km

2010. máj. 5. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!