Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ferjem valszinu influenzas lett?!

Ferjem valszinu influenzas lett?!

Figyelt kérdés
Mennyi az esely h elkapom tole ha nem erintkezunk ameg beteg?De megiscsak egy agyban alszunk meg mellette vagyok.Ha elkapom akkor a babanak ugye nem lehet baja?28 hetes vagyok
2017. jan. 15. 14:30
 1/7 Snorri ***** válasza:
Ilyenkor benne van a ház levegőjében, tehát nem csak az számít, hogy nem érintkezel vele. Szellőztess nagyon gyakran, szedjél vitamint, extra c vitamint, d vitamint! Igyál mézes citromos langyos teát. És ne aggódj, mert a stressz gyengíti az immunrendszert. Nem lesz baja a babának, ne aggódj!
2017. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Az en ferjem.is influenzas, 39 fokos lazzal, mindene faj. A korhazbol hozta haza, minden masodik betege influenzas...


Mi nem alszunk egy szobaban es napkozben se sokat vagyunk egy legterben most. Remelem nem kapom el.


Gyomber tea c vitamin, torok fertotlenitese.

2017. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

100%, hogy elkapod, a terhes nők immunrendszere takarékon működik, ráadásul az influenzát amúgy is könnyű elkapni.


Amennyire lehet, próbáljatok meg nem együtt lenni, külön szobában aludni/tölteni a napot, egymás után ebédelni, és ha beviszel neki valamit, akkor vegyél fel szájmaszkot (patikában kapható).


Ha elkapod, és normál módon zajlik minden, akkor nem lesz baja a babádnak, a vírusok nem jutnak be hozzá. 2. trim-ben Algopyrint vehetsz be lázra, ne engedd, hogy magasra menjen, mert az árthat.

Viszont ha szövődményeid lesznek (pl. tüdőgyulladás), akkor senki nem tud garantálni semmit sajnos.

2017. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szovodmenyt el lehet kerulni valahogy h kialakuljon?
2017. jan. 15. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy 100%. A férjem is influenzás, véletlenül ittam a poharából és még egy kanállal is sikerült enni vele. Nem kaptam el. Ja, és szegény, éjjel arcbaköhögött :D. Amúgy le van írva mindenhol, hogy a magzatnak nem lesz semmi baja. Nyugi, az nem segít ha idegeskedsz ez miatt.
2017. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy a lappangási idő 1-5 nap. Nem biztos, hogy nem kaptad el.
2017. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kaptam el :)
2017. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!