Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek mazas láza az...

Volt valakinek mazas láza az első trimeszter alatt?

Figyelt kérdés

A dokim azt mondta hogy ő nem tudja?bármi lehet.

Van valakinek tapasztalata?


2017. jan. 16. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 38 volt, ennél magasabbra szerencsére nem ment fel. Hideg vízzel letusoltam és mindig sikerült levinni vele, így gyógyszert nem is kellett felvennem. Mi az, hogy a dokid nem tudja? Azt nem tudja, hogy mitől van? Hát az elég ciki, ha ennyivel elhajtott, hogy fogalma sincs, mitől van lázad! Ezt ki kell vizsgáltatni sürgősen, nagyon sok minden okozhat lázat, akár ételmérgezés is minden egyéb más tünet nélkül. Nem szabad nem foglalkozni a lázzal!
2017. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont 1 ève ilyenkor voltam az első trimeszterben. Beteg voltam, attól volt 38.6 lázam. Én Fromilid Uno antibiotikumot kaptam rá + Algopyrin. De csillapítani kell a lázat, különben elmehet a baba :S
2017. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem moSt vagyok beteg hanem egy honapja voltam de azota is nyomaszt kb 2 orán aát volt 38.8 a lázam karácsonykor mikor januar 4 . Wn mentem a dokihoz mondta hogy szivhang van normal a mérete a magzatnak. Mondom hogy lehet majd sérült a láztòl?erre válaszolta azt hogy ő nem tudja. De nwm tudhatja senki
2017. jan. 16. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind a ketszer betegseggel kezdodott a terhessegem, az elsőnel 2 napig lazas voltam sajnos el is ment a baba pedig bementem korhazba majd elkuldott a nodoki h minek jottem be ( nem neveznem neven de egy ismert nőrol van szo) utana el is veteltem. Most iden megint lazas voltam 38.5 volt panadolt vettem be ami levitte es minden okem 11 hkm
2017. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!