Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lovasok, mennyi ideig lovagolt...

Lovasok, mennyi ideig lovagoltatok terhességetek alatt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki mennyi ideig lovagolt a terhessége alatt. Én 6 hetes vagyok, de szigorú fekvés van, nem szabad mászkálnom se. Amint lehet ülök fel a lóra :)))

2016. dec. 7. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnál minden rendben volt. Nem voltam tiltva. Azt mondta a dokim, bármeddig lovagolhatok, csak le ne essek.

20.héten már nagyon nagy volt a pocim, zavart, és nem is éreztem sem biztonságban, sem kényelmesen magam.

Most feküdnöm kell nekem is, lovazás kilőve.(így úgy sem engedné a dokim, még ha már nem is leszek fekvésre ítélve.)

Majd ha megvan a baba ráérek lovazni. Nem éri meg egy óra lovaglás a kockázatot!!!

Remélem segítettem.

8hkm

2016. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Nekem is ezt mondta a dokim, meg azt, hogy maximum lépés-ügetés... De ezt nem értem, mert vágtában semmi megterhelő nincsen, mert csak ülök és a csípőmet mozgatom. Sajnos versenyzek, és az edzések nekem fontosak, 12. hétig meglátjuk mennyire leszek "szabad" utána nagypocival majd maximum fotózás lesz, más nem :)
2016. dec. 7. 12:17
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem értelek téged. Egészséges terhességnél módjával lehet, de a tiéd még véletlenül sem az, ha már 6 hetesen ágynyugalomra vagy ítélve!

Ha fontosabb a versenyzés, menj, hogy elvetélj.

2016. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Első vagyok.

Maximálisan egyetértek a második válaszolóval.

Ha versenyezni akarsz, miért vállaltál babát? Ha babázni akarsz, azért viszont áldozatokat kell hozni.

Az első terhességemnél mindent megengedett a dokim, de most eszembe sem jutna, van valaki a pocakomban, akiért ÉN felelek.

Sosem kockáztatnám a babám egészségét. :)

2016. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem értelek. Szigorúan feküdnöd kell. A ló meg ráz mint a veszett fene. Kb olyan, mintha ugrálóköteleznél. Nem, a rázkódás nem tesz jót.
2016. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jaj, felreertettetek. 12. hetig fekszek, utana meglatjuk, hogy tudok-e lovagolni vagy sem, egyaltalan, hogy engedelyezett lesz-e az is kerdes, mert beverzett a mehem multheten, de a baba makk egeszseges.

A verseny pedig jovo marciusban lesz, bar nem hiszem, hogy addig tudnek lovon maradni.

2016. dec. 7. 14:17
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Ó a jóistenit neki, hát én még nem osztottam itt ki senkit, de neked nagyon elkellne egy büdös nagy pofon!!!! A lónak a közelébe sem kellene menni. Ha lovagolsz, tudhatod hogy akár véletlenül is megüthet az orrával, meglökhet, felszálláskor elléphet, lovaglás közben meg nem csak ráz, hanem akkor is fél pillanat alatt eshetsz le, ha igazi profi vagy. Gratulálok az érettségedhez, nagyon kell ide a gyerek, amikor önzésből nem bírsz lemondani a lovaglásról néhány hónapra.
2016. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem ezért nem lehet lovagolni, hanem azért mert a rázkódástól el lehet vetélni. Futni és ugrálni sem ajánlott ilyenkor. Tudom, hogy sokan futnak, de elvileg egész terhesség alatt nem ajánlott.
2016. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Felejtsd el a lovaglást.

Ha most pár hetesen feküdnöd kell, nem akarlak elkeseríteni, de 90%, hogy utána is veszélyeztetett leszel, egy orvos se fogja azt mondani, hogy hajrá, mehetsz lovagolni.

Mondjuk más kérdés, hogy nem is ilyenen járna most az agyam.

Majd szülés után lovagolsz.

2016. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

Ha neked fontos a lovaglàs akkor csináld. .. max elvetélsz és nem lesz babàd... gondolom a lovaglàs fontosabb mint hogy a babaddal minden oke legyen. szóval hajrá. altalaban még a macska kutyara is vigyazni kell nehogy elkapj akarmit tolluk..stb.. egy lo meg egyaltalan nem.igényes. . hiaba van tisztán tartva.. gusztusstalanok ... arra jok a lovak hogy szantsanak vele stb. fujjjj..ha ennyi eszed van... tudom van aki imadja a lovakat.. es verseny fénykép stb.

de szerintem neked ne ezen jarjon az eszed. .

2016. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!