Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy napra kaptam időpontot...

Egy napra kaptam időpontot genetikai UH-ra magánintézménybe és állami kórházba is, nem baj?

Figyelt kérdés
12. heti UH-t csinálnak meg kétszer egy nap, illetve vérvételt is. Nem probléma?
2017. jan. 16. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem probléma, ha időben oda fogsz érni egyik helyről a másikra. Az ultrahang nem zavarja a babát, csak az lesz neki fárasztó, hogy mind a két ultrahangon fel fogják őt ébreszteni, mert mindenhol csak akkor tudják megmérni, megvizsgálni, ha pozíciót változtat. A második ultrahangon már biztos nem fog örülni, hogy felrázzák őt, de baja nem lesz tőle. A vérvételnél pedig nem vesznek le olyan sok vért, hogy gondot okozna.
2017. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
De minek mész két helyre??? Az egyiket nyugodtan lemondhatod.
2017. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A kórházi UH-ban annyira nem bízom, de az orvosom szeretné ha ott is megcsináltatnám a kórházban.

Több szem... Volt születési rendellenesség a családban, UH-n nem vettek észre egy szívrendellenességet. A pici fél évet élt, nekem megér ennyit...

2017. jan. 16. 16:01
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom, szerintem is hülyeség a kettő, de te tudod. Én csak egy helyre mennék, amiben bízom. Az orvosnak is el kell fogadnia azt az eredményt.

Ha volt fejlődési rendellenesség, akkor pedig egy negatív uh, de még a negatív kombinált teszt sem jelent semmit, nagyjából 90% a megbízhatósága, és ez ilyenkor nem elég, genetikai tanácsadásra fognak küldeni, ott meg amnicentézisre.

2017. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a 18. hét körül magánban lehet csináltatni magzati szívultrahangot, szerintem inkább az lenne ajánlott ilyen esetben.
2017. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kérdésemre köszönöm választ kaptam, az hogy milyen vizsgálatokra megyek azt magam dönteném el. Ugyanígy fogok eljárni a többi fontosabb Uh-nál is.

Senkinek nem kívánom azt a fél évet, és az utána következő gyász időszakot. Ne ezen múljon...

2017. jan. 16. 16:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem orvosi szakvélemény szerint is az uh-s hibázott nem bízom meg bennük
2017. jan. 16. 16:27
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Emberek, tényleg ennyire bele kell szólni más életébe? Vagy ennyire nehéz megállni, hogy ne kotyogjatok bele? Mi van akkor, ha 2 helyre megy ultrahangra a kérdező? Én meg hetente jártam az első trimeszterben ultrahangra, mert aggódtam És akkor mi van? Ki lett ettől szegényebb, vagy kinek lett kevesebb szabadideje?

Most komolyan...

2017. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig én is négy uh-n voltam, és mielőtt jönnének hogy én vagyok a tb csaló kismama, egy volt csak állami helyen...
2017. jan. 16. 17:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is kettő helyen csinaltatom meg a kombinált tesztet.(bár 2nap különbséggel). Teljesen megértelek , nálunk is volt probléma és én is azon az elven vagyok, hogy több szem többet lát!
2017. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!