Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 4 hónappal...

Normális, ha 4 hónappal terhesség után is vannak fura érzéseim a hasamban?

Figyelt kérdés

Néha fájdalmat érzek a méh/petefészek vonalon. Voltam orvosnál ultrahangon 2,5 honappal szules utan, azt mondta, minden rendben.

Mar sokszor megjott azota, mindig napra pontosan.

A masik, hogy mintha meg mindig az a "szules utani szag" lenne, amit a korhazban ereztem. Elotte olyan "normalis" szagu huvelyvaladek volt, most meg enyhen mintha alvadt ver szagu lenne, az allaga ugyanolyan. Akkor is ilyen volt, amikor dokinal voltam. Tapintast es uh-t is csinalt, de semmi furat nem eszlelt. Verzesem a menzeszen kivul soha sincs.

Szerintetek ez normalis?


2017. jan. 18. 15:06
 1/1 anonim válasza:

Ha szoptatsz, akkor normális a "fájdalom". Sokat kell összehúzódnia a méhnek, ami nem pikk-pakk megy. Azt mondják az "okosok", hogy kb. ugyanannyi idő kell a test teljes regenerálódásához, mint amennyi a várandós időszak.

Ne lègy hipochonder, inkább élvezd a babázást! ;)

2017. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!