Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt ilyen bőrproblé...

Másnak is volt ilyen bőrproblémája?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok, egyre csunyább a bőröm. A homlokomon sebes pattanások folyamatosan jönnek ki, az egész testem tiszta száraz(szinte már repedezett.)

Az arcomra pattanás elleni pakolást használok, illetve tonikot.

A bőrömet minden este betestápolózom, de semmi hatás.

Soha nem volt ilyen problémám.


Másnak is volt ilyen terhesség alatt? A pattanásokra van valami házi praktika amitől elmulnak a foltok?



2017. jan. 19. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességben bármi előfordulhat. A bőrproblémák nagyon gyakoriak, hiszen változik a hormonháztartás. Ez felelős pl. a pattanásokért, bár nekem szerencsém volt, mert gyönyörű lett az az bőröm. Ne aggódj szülés után majd elmúlik, nem tudsz mit csinálni.
2017. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ekcemas vagyok, nekem meg ennel is durvabb. Ahol nagyon szaraz a borom (ertsd ugy, hogy veresre repedezik) ott babaolaj jott be, ha az se segit akkor Eucerin Atopicontrol testapolo. Annyira zsiros, hogy ettol mar millioszor jobb. Reggel-este kenem magam, a pocakomon csak viszketek, ott naponta 4x babaolajozok.

Az arcom himalaja all type of skines reggeli arcmosoja, garnier pattanas ellenes arclemosoja (fekete golyo van rajta) es hetente 2x ananaszos lehuzhato maszk.

Remelem segitettem. :)


25hkm

2017. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A terhességet másállapotnak is szokás hívni, és nem véletlenül. Valóban MÁS állapotba kerül ilyenkor a nő. A bőr az egyetlen szerv, ami nagy felületen érintkezik a külvilággal, s a hormonális változások miatt folyamatos terhelésnek van kitéve. Terhesség idején előfordulhat fokozott zsírkiválasztódás, pszoriázis, ekcéma, stb.
2017. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!