Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak olyan szerencsét...

Kismamak olyan szerencsét lenul kezdek jarni. Masnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
31 hkm vagyok olyan mintha a jobb fenekembe ilyen izomlaz lenne kicsit ilyen kellemetlen erzes ha megyek. Ettol ilyen hulyen jarok nem merem leterhelni. Ez normalis?mitol van?
2017. jan. 10. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nyúlnak a szalagok. Nekem mindkét csípőmnél ilyen érzésem van.
2017. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, kb. a 26. héten kezdődött, tartott három hétig, majd jobb lett. Aztán újra előjött az utolsó két hétben (42. héten szültem mondjuk) és még a szülés után is tartott kb. 6 hétig. Aztán elmúlt, mintha nem is lett volna.
2017. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
masnal is irtam mar, de nekem a tobb magne b6 segitett. mint egy rozzant venasszony, ugy jajgattam par hete.
2017. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En ereztem magam hulyenek, hogy csak izomlaz. Ismerooos!!! Sot.. 2 hetig szenvedtem vele, volegenyem korberohogitt, ugy jartam mint egy pingvin, neha elindulni se tudtam, pedig pocakom sincs meg... aztan 4x vettem be egy nap magneb6-ot, orvos javaslatara, es elmult!! :) remelen neked is enyhult, nagyon kellemetlen tud lenni :(



12+6hkm

2017. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!