Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 5 hetes. Normális...

Most vagyok 5 hetes. Normális hogy állandóan kiborulok?

Figyelt kérdés

Egyébként nincs sok tünetem, csak mellfeszülés, pisilés gyakran. És olyan lettem, hogy általában reggel teljes harmóniában ébredek, de a legkisebb dolgon úgy föl tudom húzni magam hogy sírnom kell. Nagyon rossz ilyen hisztérikának lenni.

És állandóan kell az ölelés, és este meg minden ok nélkül sírok. És olyankor ha nyugtalan vagyok, elkezdek aggódni mindenen, főleg az anyagi stabilitásunkon. Holott nem kéne, biztosan ki fogunk jönni.

Normális ez?? Olyan jó volna harmóniát teremteni magamban.


2011. ápr. 22. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. :-) El sem tudod képzelni micsoda tüzijátékot játszanak a hormonok most. :-)
2011. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen normális.Változik a hormonháztartásod.
2011. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne aggódj,én pontosan ugyan így vagyok!!:(és ez majdnem hogy minden napos.
2011. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerre sírtam és nevettem a munkahelyemen.. vicces volt. Napi műsor voltam :DD
2011. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!