Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan, második trimeszter...

Várandósan, második trimeszterbe,40 felett csinálnál nagytakarítást ( fugák csiszatolása körömkefével az aljzaton és a falicsempén, ablakkeret és redőny áttörlése jó mosószeres vizes ronggyal)?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2017. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy bírnám. Ha éreznék magamban elég erőt, akkor csinálnám persze. Azért az erős vegyszereket igyekeznék elkerülni
2017. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3.trimben csináltam. A fugát szódabikarbónával.
2017. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Normál terhesség esetén persze, hogy megcsinálnám. Vegyszert egyébként sem használok csak nagyon indokolt esetben, mindent szódabikarbónával, ecettel takarítók.
2017. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az ütemes mozgástól, nyújtozkodástól, négykézláb sokálástól azért mehet a takarítás akkor?
2017. jan. 19. 13:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megcsinálnám!
2017. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, és nem, csak segítséggel. De én magas rizikójú vagyok egy vetéléssel a hátam mögött, és emiatt NAGYON parás.
2017. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen "fészekrakási kényszer" tipikus jele annak, hogy közeledik a szülés! :))


Beépített szekrényekben való turkálás, rendrakás, pince, garázs, padlás ganajozása, csillárok fényesítése, az összes fűszál rendbe tétele a kertben... ismerősek ezek is óriási hassal? :))

2017. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

42 vagyok, 33 hetes. Mindent csinálok, ahogy eddig a takaritasban. Csak az változott, hogy szépen beosztom. Egyik nap alsó szint, porszívózás, felmosás. Másnap ugyanez az emeleten. Aztán fürdőszoba kitakarítás. Aztán portörlés, vasalás.

Így kevésbé fárasztó nekem.

Vegyszereket használok, de most már gumikesztyűben.

Közben persze kenyszerem van a baba dolgainak rendezgetésére :)

Férjem dühös, mert szerinte nem pihenek eleget. Nem érti meg, hogy ezeket "muszáj" csinálni :)

2017. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!