Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes 5 napos vagyok,...

9 hetes 5 napos vagyok, tegnap óta enyhén barnázgatok. Vélemények?

Figyelt kérdés
A fehérneműn ma egy kisebb borsónyi területű halvány elszíneződést találtam, tegnap is kb. ennyit. Utrogestant szedek napi 3x1-et, mióta kiderült, hogy terhes vagyok (korábbi vetélés miatt). Egyébként még a bal petefészkemben éreztem szurkálást ezzel egyidejűleg. Olyan érzés, mint amikor peteérés, vagy menzesz van.

2017. jan. 19. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálam volt amikor vetélés miatt volt,utána terhességnél kaptam az elejétől utrogestan kúpot,de 9 hetesen mintha megjött volna,elkezdtem vérezni,azonnal ügyelet,már előre lejátszódott bennem,hogy mi fog történni.vagy azt mondják,hogy heamatóma,pihenjek(az egyik terhességemnél ez volt,ott középidős vetélés lett),vagy azt mondják,hogy elhalt magzat(ez volt a középidős vetélés után),de meglepetésemre azt mondták,hogy nem látnak a méhből vérzést,éjjelre bent maradok megfigyelésen,baba rendben.másnapra csökkent a vérzés,de az utro felhelyezése után mindig volt.ekkor kiderült,hogy mivel már hetek óta használom,így kimarta a hüvelyemet,és az vérzett.haza engedtek,de míg használtam az utrot,addig a felhelyezés után,mikor kezdett a felesleg kifolyni,akkor mindig barna volt.de amint abba hagytam a 12 héttől az utrot,abban a pillanatban az is megszűnt.úgyhogy én vagyok az élő példa,hogy jelenthet bármit.azóta a kisfiam már 18 hónapos,úgyhogy kitartás.kívánom,hogy minden rendben legyen.azóta is van barnázás?amúgy én csak halkan jegyzem meg,hogy nekem akármit mondhatna az orvos,én akkor is mennék,és nézetnék egy ultrahangot,nem bírnék otthon várakozni úgy,hogy nem látott orvos.
2017. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szia!

Az utolsó válaszadónak igaza van, én is bemennék a kórházba! Menj oda, ahol a választott dokid dolgozik! Én nemcsak barnáztam a 3 utro mellett hanem sötétbarna bő váladékom volt, és úgy mentem be a kórházba, h itt tuti elhalt a magzat! Megnézték uh-n és minden rendben volt vele, így megemlték 6 ra és el is múlt!

Én azért is mennék, mert legalább megnéznék uh-n és az ügyeletes doki lehet, h más mond, és tényleg megemeli az utrokat!

Az egyik ismerősömnek több vetélés miatt, egyből utrot kellett szedni, és azt mondta a doki, h elkezd barnázni azonnal emelje meg 3 szor 2 re! Ha mész a kórházba kérdezz rá az ügyeletesnél!

4 gyerekes

2017. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása óta nincs semmi hála Istennek, egyébként pedig 3 napja nézett rám uh-gal, és mindent rendben talált. Legközelebb 12 hetesen kell mennem. Viszont tegnap óta csak fekszem, pihenek szinte semmit nem csinálok.
2017. jan. 20. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!