Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haematoma kinek meddig ürült,...

Haematoma kinek meddig ürült, meddig tartott a barnázás?

Figyelt kérdés
Múltkor egy hétig, aztán a következőnél kb.két napig. Most pár napig, aztán semmi két napig, s most megint barnásat törlök, pedig uhn már nem látszik a haematóma.
2017. jan. 22. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elso gyerekkel 12 hetesen volt egy nagy verzesem, ami utan mardt haematoma. Kb egy hetig urult, kisebb barna pecseteles formajaban, nagy verzesem mar nem volt. Nekem a 20. hetrr tunt el teljesen, sddig latszodott.


Most ismet volt beverzesem 8,5 hetesen.

Szinten lett haematoma, rekedt ben ver, mondta is a doki, hogy valoszinuleg barnazni, pecsetelni fogok, ahogy urul ki. Ennek ellenere egy jo hetig semmi nem tortent, pedig nem fekszem, nincs ra lehetosem. Jo egy het utan talalkoztam egymast koveto ket nap valamilyen elszinezodott folyassal, mef pesetelesnek, barnazsnak sem mondanam. Mindket nap egy alkalommal, azota semmi.

Fogalmam sincs hova lett a bent mardt ver, talan felszivodik, de tobb, mint masfel hete volt a verzes, szeritnem ha eddig nem urult ki, akkor mar nem fog.

2017. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen vették észre a hematómát, de én nem véreztem. 3 héttel később már nem látszott.
2017. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6. héttől a 13. hétig barnáztam. Pár nap volt, aztán pár nap szünet, aztán megint és így tovább, már tiszta idegbaj voltam. Aztán szerencsére csak elmúlt, a baba meg rendben megszületett, épp itt alszik a kezemben. <3
2017. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem, már kiürült, mert két napja márnem volt semmi, most meg tegnap óta megint sűrű, sötétbarna.


Utolsó, és Te végig kórházban voltál az 5 hét alatt?

2017. jan. 22. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen volt. Fekudnom kellett szigoruan vmit egy ererosito gyogyszert is kaptam. 3 nap mulva mar nem barnaztam kovi uhn mar nem latszodott semmi de azota is fekszem
2017. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nem voltam kórházban egyáltalán a szülésig, otthon voltam a másfél évesemmel és heti 2 napot dolgoztam is. Pihenésre nem volt lehetőségem, lehet ezért tartott ilyen sokáig a barnázás.
2017. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kórházban vagyok és csak fekszem.

Ezért is vagyok már ki.

Ez még a haematoma lehet, csak gondolom a felgyűlt vér még ürül?

Mert tegnapi uhn már nem látták.

Kivagyok teljesen.

2017. jan. 22. 21:17
 8/8 anonim válasza:
Én is így jártam.6hetesen kezdődött a barnázás,tehát múlt hét hétfőn. Szerdán reggel bejöttem a kórházba,mert nagyon aggódtam. Bent is tartottak,mert a vérzés okát nem látták /progeszteront szedem ciklusom második felétől kezdve,így azt sejtették,h nem sárgatestelégtelenség/ . Pénteken ismét ultrahang,ott már látszott a petezsák mellett a haematoma. Vasárnap óta nem barnázok. Tegnap ismét ultrahang,haematoma megvan,de már jóval kisebb lett. Ha ma sem barnázok a vizitig,akkor hazaengednek szigorú ágynyugalom mellett,de amint ismét előjön,azonnal vissza kell költöznöm.
2017. jan. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!