Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg a barátnőm 2-3 hetes...

Elvileg a barátnőm 2-3 hetes terhes ahogy a doktor meg állapitotta. Miért volt neki pecsételő barnás folyás, meg rózsszínes folyás?

Figyelt kérdés

Még ma azonnal el mentünk orvoshoz aki meg vizsgálta és csak annyit mondott hogy fenn áll a vetélés..

ez szörnyü komolyan mit lehet tenni??

még abba segittsetek hogy mivel ne érintkezzen, meg mit ne csináljon hogy ne legyen baj?


2017. jan. 23. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na mondtam én, "csak" fenyegető vetélés. Szerintem, ha nem látja még a babát, akkor kb öt hetes terhes. Nemsokára szívhang is lesz, csak vigyázz a barátnődre. :)
2017. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

de ha nagyon korai még a terhesség . akkor mitől van volt pecsetelo ,meg az a rozsaszines folyás .?

meg miért monta a doki hogy ezek a vetélés jelei ?

2017. jan. 24. 09:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért mondta, mert annak a jele (is lehet).

A terhességet az utolsó mensturáció első napjától számolják, elég baj, ha nem tudja, ez mikor volt. De ha dec. elején, akkor most már legalább 7 hetes terhes. Ez ki jön úgy, ha a kimaradótól számolod a 2-3 hetet, csak nem így mondják. Tehát 7 hetes.

7 hetesen már szívhangnak kellene lenni, rossz jel, ha még nem látnak semmit. Vérzéssel együtt még rosszabb.

Azért kell ennyiszer dokihoz/vérvételre menni, mert nem tudja eldönteni, hogy elhalt-e a magzat vagy még nem.

Próbáljon feküdni egész nap, többet nem tehet.


......

Aki lepontozta azt a válaszomat, hogy megindult vetélés esetén a progeszteron nem segít (meg más se), az legyen oly kedves, és írja már meg, hogy mi nem tetszett. Csak mert ha lenne rá orvosság vagy módszer, azzal nők ezreinek okozna rettentő nagy boldogságot!


Megjegyezném továbbá, hogy a kérdező akkor még vetélésről beszélt, csak később javította fenyegető vetélésre. Én meg nem vagyok gondolatolvasó.

2017. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

úgy emlékszik hogy december 4-12 között volt mensi.

ez az hogy nincs semmi szív hang . csak meg vastagodott nyálkahártyát lát. és ennyi . a teszt terhességet mutat még mindig .

ha el is halt a magzat ami nagyon szörnyű ennek mi a tünete? ijenkor mi fog történni?

abortusz vagy magától ki lokodik?

rossz bele gondolni ...

2017. jan. 24. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!