Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó minden esetben,...

A nyákdugó minden esetben, rózsaszínes, barnás?

Figyelt kérdés
Vagy lehet teljesen áttetsző is, mint mondjuk a tojásfehérje? Nem tudom hogy az távozott vagy sem, de legtöbb helyen ahol utána olvastam mindenki véres, barnás szinűről beszél.

2016. dec. 29. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alap tejfeher, ebben lehetnek barnas-pirosas reszel. Az allaga nem folyos, inkabb kocsonyas esbtenyleg dugo alaku. Mint egy kup
2016. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap ment el. Fehér/halványsárga kocsonyás, olyan takonyszerű cucc volt 2 kb hüvelykujjnyi körömnyi darabban váltam meg tőle.

39+3

2016. dec. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél átlátszó volt de sárgás-barnás, másodiknál mint egy zselés fél tenyérnyi alvadt vérdarab. Bocsi, undi de nem tudom másképp körülírni.
2016. dec. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3-szor nagyon kis mennyiségben volt olyan, mint a 2. válaszolónak. Akkor nekem is a nyákdugó lehetett?

De nagyon kevés volt csak, ezért nem tudom, vagy még lesz majd folytatása (pár napja történt).


38+5 hkm

2016. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is úgymond "takonyszeru" volt az állaga. De átlátszó volt, és kb 2 köröm darabnyi, de nem volt benne se barnás se pirosas semmi ezért nem tudom biztosra hogy az lehetett - e. Csak már a védőnő is kérdezte hogy megvab-e még. Én meg figyelem, figyelem, de hát első baba is, meg úgy néz ki mindenkinél változó.
2016. dec. 30. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam, hogy nézhet ki, de amikor elment, biztos voltam benne, hogy az. Nem tudom, másnál ennyire egyértelmű-e, de az enyém egy női kisujj méretű volt, nem maradt teljesen egyben, de egyszerre jött ki két darabban és még úgy is látszott rajta, h ez tényleg dugó alakú, összeálló vmi, nem holmi hüvelyi folyás.
2016. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Nekem ma már egy nagyobb darab sárgás-fehér kocsonyás cucc jött ki belőlem, most már egyértelmű lett számomra hogy a nyákdugóm darabja távozik, tuti az!

2016. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!