Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mellű (terhesen is csak B...

Kis mellű (terhesen is csak B kosaras) kimamák, ti viseltek melltartót otthon?

Figyelt kérdés
(Nyilván azoktól kérdezem, akik terhesség előtt NEM hordtak.)
2017. jan. 23. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem viseltem otthon se terhesen, se szoptatós anyukaként, mert irritált.

65AA-ról indultam, 75B volt terhesség végén, 70C szoptatás alatt.

2017. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagy mellel se viselek :D foleg mikor ujszulott volt a lanyom, es egy nap 25x szopizott, mert nem allt be a par orankenti szoptatas.
2017. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A (max B) kosaras volt terhesség előtt, itthonra nem igazán viseltem. A terhesség alatt én jelentős változást a mellem méretében nem láttam, a férjem szerint nagyobb lett. (de az A és B kosaras melltartóim ugyanannyira jók) Én időszakosan viselek, kb 26. héttől vannak olyan hetek, hogy nagyon jött az előtej 1 hétig, akkor hordtam, mert kellemetlen volt hogy folyton nedves a pólóm 1-1 cseppbe... Amikor nincs tej, nem hordok itthonra. (Régen ha olyan típusú volt a póló, melltartó nélkül is kimentem az utcára, ma már nem, nehogy foltos legyen)
2017. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Én terhesen sport melltartót hordtam.

Valahogy úgy iritálta a pólóm a bimbómat, hogy már fájt.

Szoptatás alatt is maradtam a sport melltartónál. Akkor nagyon megszerettem.

2017. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
De mégis minek viselnék? Ki az a bolond aki otthon melltartóval kínozza magát? Max sportmelltartó vagy top.
2017. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En nem.
2017. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Én otthon még úgy se viselek hogy D -s a kosárméretem :D. A fene nyomorog benne egész nap. Egyedül a szülés után hordtam, amikor sokszor szivárgott a tej, és kellett melltartó betétet hordani hogy ne legyen minden olyan.
2017. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sport melltartót vettem és mivel sok ismerősöm és a védőnő is azzal riogat, hogy ha nem viselek 0/24-ben sport melltartót, akkor lógni fog a mellem, így próbálom a lehető legtöbbször viselni. A fene se tudja, hogy igazuk van-e... Eleve nem nagyok a melleim (75B), erre nem annyira hat a gravitáció, mert picike, de inkább hordom itthon is. Egyébként meglepődtem rajta, hogy mennyire komfortos érzés nekem a sport melltartó. Szeretem, ha van rajtam.
2017. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem én is, mert mindenhonnan azt hallom, hogy ha nem hordok, lógni fog. De olyan kényelmetlen... És az enyém is alig nőtt, simán jó a régi melltartó.
2017. jan. 23. 19:57
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
7-es vagyok, jelentem nekem nem lóg a mellem azóta sem, de nem bírnám egész nap melltartóban. De nem akarlak rábeszélni, nehogy aztán miattam lógjon :D.
2017. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!