Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti viseltek otthon...

Lányok, ti viseltek otthon melltartót?

Figyelt kérdés
Én kényelmetlenül érzem magam nélküle. Amúgy is kicsi a mellem, tehát nem szorítja vagy ilyesmi. Ha van rajtam legalább jobban nézek ki, mert nélküle egy pólóban, olyan, mintha két fagyi tölcsér lenne a ruha alatt.

2016. jan. 7. 12:49
1 2
 1/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Sokszor még utcára se, nekem is kicsi.

Ha te melltartóval érzed jól magad, akkor hordj melltartót, nem vagyunk egyformák :)

2016. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,még utcán sem.Nekem is kicsi.
2016. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyobb, C-kosaras, es en itthon is hordok
2016. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Nekem is pici a mellem, de így szeretem. Nehéz volt elfogadni, melltartóval néha egész jól néz ki, a páromnak meg így is tetszik, úgyis csak ő lát nélküle, tehát tökéletes ez így. Én itthon nem hordok, amint felérek a szobába már alig várom, hogy levehessem. Általában ez az első dolgom, bő pólókat hordok itthon, így abszolút nem is zavaró. Télen kabát alá, ha csak boltba megyek, soha nem veszek fel, minek.. Úgy sem látszik, hogy van-e rajtam, vagy sincs, de azt is meg tudom érteni, hogy te mindig szereted viselni. :) Sok ilyen lányt ismerek, tényleg nem vagyunk egyformák.
2016. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsi, de otthon nem viselek melltartót.

Tény, hogy jobban nézek ki, ha van rajtam, de nekem kényelmetlen.

2016. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag nem viselek egyáltalán. Persze kicsi, így könnyű nekem.
2016. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Nekem is C kosaras de otthon nem hordok... ha te ettől jobban érzed magad akkor persze hordjál 😊
2016. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem D-E kosaras. alváshoz szoktam levenni. ha itthon vagyok egyedül, akkor van hogy nappal is anélkül vagyok. de ha itthon vannak a családtagok értelemszerűen veszek fel, mert látszik az,ha nincs rajtad.
2016. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Olyan fura az alakja a mellemnek, hogy nagyon. Így igazából sehogyse tetszik. Meh.. :D

2016. jan. 7. 13:18
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ha neked jobb így és kényelmes, hordd nyugodtan

én itthonra nem szoktam, jobban szeretem ha nincs rajtam (amúgy C kosaras, szóval utcára nem tehetem meg ilyen könnyen, de otthon nem probléma)

2016. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!