Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Szívcsőpulzálás sejthető"...

"Szívcsőpulzálás sejthető" 6hetes 4 napos terhességnél. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy beindult a vérkeringése. Időben van.
2017. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beindult a keringes, el a magzat.
2017. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja bemérni, de az UH képen látja a szív pulzálását
2017. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hallottuk is, azért furcsállom, hogy mért csak sejthető. Igaz lassabb volt, de gondolom, most indul be, úgy tudom ilyenkor még lassan, és később gyorsul be. Kérdeztem a dokit is, de nem kaptam számomra érthető választ.
2017. jan. 24. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
6+3 naposan még nekem is csak szívcső pulzálás volt, de csak mondták, a leletemre sem írták rá (gondolom ilyenkor még bármi lehet és biztosat csak akkor mondanak, ha van egyértelműen szívhang). 2 hét múlva mentem vissza. Akkor már volt szívhang, egyértelműen, akkor írták, hogy élő embrió. Szóval nyugalom, most minden úgy van, ahogy lenni-e kell! Pont úgy fejlődik, ahogy a nagykönyvben meg van írva! :)
2017. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor egy-egy nap is sokat számít. Lehet, ha három nappal később mész, az lenne a leleten, hogy egy elő embrió.

Ne parázz feleslegesen!

Panasz nélkül nem is nagyon érdemes ennyire korán menni, mert az ember feleslegesen idegeskedik.

Kb 8 hetesen már nem kérdés, van-e szívműködés. Gondolom, vissza kell menned egy hét múlva.

Nyugi, nem lesz semmi baj!

2017. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Reméljük a következő UH-n már szívhang is lesz:)
2017. jan. 24. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!