Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hasznal/hasznalt szivhangf...

Aki hasznal/hasznalt szivhangfigyelot, segitene?

Figyelt kérdés
Most vettem csak kivancsisagbol egy Angelsounds-t. Amit eloszor megtalalok vele, az lehet a hasi utoerem. Inkabb jobbra, suhogo hang, a szivemmel megeggyezo utemu. Egesz lent kozepen van egy ugyanilyen suhogo pulzalas, de baromi gyors. Ez lenne a baba szive? Mert nagyon neheten, de par centivel arrebb hallani szivveresre hasonlito hangot. Ugy ertem, ami nem ez a suhogo pulzalas. De azt halkan hallom es szinte azonnal el is veszitem. De hallottam ilyet is. Akkor nekem azt kene keresnem? Es ha csak a koldokzsinort talaltam meg, az milyen hang?
2017. jan. 24. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] Ebben a videóban szépen elmagyarázzák melyik hang micsoda.
2017. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is volt!

A magzat szívverését a sajátoddal, vagy pármilyen saját pulzálásoddal nem tudod összetéveszteni! Mivel az ő szíve kb. 120-140-et vercenként percenként!10 msp-ig hallgasd és számold, h ennyit ver, ha olyan 20 kb, akkor az a babáé!

Persze fontos, h te nyugalomba legyél, és a saját pulzusod normális tartományba legyen, akkor tuti nem kevered össze, mivel az olyan 60-80 között van!

A köldökzsinor hagja meg nagyon jellegzetes, suhogó hang, olyan mintha szalloznának, ezt biztos meg tudod küldönböztetni az egyenletes szivhangtól!

Az, h halkan hallod és elveszted meg csak annyit jelent, h a baba máshogy fordult.

2017. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szalloznának = lasszoznának bocsi
2017. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a lassú a te hasi ütőered, a nagyon gyors pedig a picié. Youtube-on angelsound-ra keresve sok videót találsz, amiben meghallgathatod, hogy milyen a magzat szívverésének ritmusa. Gyors, suhogó hangot kell hallanod.
2017. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a suhogó hang a köldökzsinor! a magzati szívverés ugyanolyan mint a Tied csak gyorsabb!De ha bizonytalan vagy kérdezed meg a védőnőt, vidd el hozzá és keressétek meg vele együtt!
2017. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A susogó hang nem a szíve, a szívecskéje inkább gyors kopogásra hasonlít.
2017. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!