Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szedtem terhes vitamint...

Nem szedtem terhes vitamint lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy 4 honapos terhes vagyok. Semmi jele nem volt csak annyi hogy nem kivantam a zöldseget meg a gyümölcsöt

Sok mc donaldos kajàt kivàntam es fagyit. De mensi megvolt.

A lenyeg nem taplalkoztam egèszsègesen mostanàig. Azonnal vettem elevitet 26 éves vagyok



#terhesvitamin #elevit .
2017. jan. 24. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baja nem lesz. Ő elveszi amire szüksége van a te károdra is. Régen sem voltak terhesvitaminok,sok kismama csak kenyéren,krumplin és tésztán élt mert az volt olcsó,mégis egészséges babák születtek. Én pedig az első 4 hónapban a folyamatos hányás miatt szinte kólán és ropin éltem,már amikor képes voltam egyáltalán enni. 29hkm
2017. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most annyira megnyugidtam. Furcsa is volt nekem hogy nagyon le voltam robbanva a bőröm a hajam. Meg sokat aludtam. A hajambol 20 cm et le kellett vagni. Nem sajnalom csak remelwm hogy akkor mindenhez hozzájutott a pici
2017. jan. 24. 12:10
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindig van itthon rostos multivitamin egy korty sem kelett belőle. Nekem is csak a kola ☺
2017. jan. 24. 12:11
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Én sem táplálkoztam túl egészségesen (rengeteg édességet is ettem), és vitamint sem szedtem.

Mégis teljesen egészséges fiam született.


Hidd el, ami kell neki, "elszívja" a szervezetedből.

2017. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Menj el vizsgálatokra. A folsav fontos az elején és hát a mekis kajában minden van csak vitamin nincs.
2017. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A baba elveszi, ha van honnan. Altalaban van. Kerdes, hogy neked mennyi asvanyi anyag, vitamin marad. A lenyeg, h elkezdted szedni, hiszen a te csontjaidnsk is kell kalcium, a te veredhez is kell vas, stb.es legyengulve 0 tartalekkal faradt, kimerult, hianybetegbtethes leszel. A folsav fontos lett volna a legelejen.
2017. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mikor a legfontosabb a folsav kb első honapokvan sok sütőtököt es brokkolit ettem azer emlekszem mert a ferjem panaszkodott hogy mar megint sütőtök ☺
2017. jan. 24. 12:43
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Most már mindegy, hogy fontos lett volna a folsav. A terhesvitamin is csak egy biznisz, el akarják adni, egyébként ugyanaz, mint a sima multivitamin. 20 évvel ezelőtt nem is lehetett kapni és akkor is szültek a nők. Ráadásul én pl. szedtem és olyan kevés volt benne a d-vitamin, hogy d-vitamin hiányom lett, amit külön pótolnom kell. A lényeg, nem a terhesvitaminon fog múlni a gyereked egészsége.
2017. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
A terhesvitamin nem gond, nem szedi mindenki. A folsav valóban fontos lett volna,azt már tervezett terhességeknél a próbálkozásnál el kell kezdeni, mert az akkor a legfontosabb, mikor még nem is tudja az ember, hogy terhes, tehát az első hetekben. Ez most már esetedben mindegy és nagy eséllyel nem lesz ebből sem gond.
2017. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az a gond hogy a régi dokim azt mondta nem eshetek teherbe amig a hormonjaim nincsenek rendben, nem terveztük a babát de mindketten boldogok vagyunk , csak egészséges legyen
2017. jan. 24. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!