Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden egyes nap kihányom a...

Minden egyes nap kihányom a terhes vitamint. Mit tegyek? 8hkm

Figyelt kérdés
Próbáltam már az Elevitet,a Gravidát.Próbáltam már bevenni különböző napszakokban,próbáltam kaja előtt,után,közben,de mindíg kijön.Külön szedek folsavat,és magnerotot a hányingerre ezek megmaradtak.Most 3 napja a vitamint abbahagytam,így jó,de félek,hogy baj lesz hogy nem küldök így elég vitamint a babának.
2016. szept. 28. 09:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A gravidát én is rendszeresen kihánytam, az elevitet nem próbáltam.Nálam a femibion volt a nyerő...egy próbát megér ☺
2016. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Ne szedd. Egyel sok gyumolcsot, zoldseget, taplalkozz valtozatosan.
2016. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is hányingerem volt a tablettás vitamintól. Aztán ráakadtam a DM saját márkás vitaminjára (Hipp Natal), ami egy koncentrált gyümölcslé, és ez bent maradt.

Javaslom, hogy próbáld ki.

2016. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pont erről a kettőről olvastam többször is, hogy hányingert, hányást okozott többeknél, ezért én eleve nem választottam őket. Femibiont szedtem de a hipp natalról is jókat olvastam.
2016. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Semmiféle vitamint sem szedtem az első terhességem alatt sem a pajzsmirigy problémám miatt, mivel mindegyikben van jód. Teljesen egészséges lett a gyerekünk. Másodiknál is ugyanígy teszek. Ha kihányod, ne szedd. Amúgy sincs rá szükséged, ha megfelelően táplálkozol.
2016. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 babyboom567 ***** válasza:
100%
Én is sugárba hánytam a gravidától.Femibion vált be, kicsit drága,pingvin patika netes rendelésnél vannak akciók.Különben ezen ne aggódj,ha nem tudod szedni ezeket, semmi baja nem lesz a babának,régen sem szedtek az asszonyok semmit.Unokatesóm 4 hete szült ,5 hónapig folyamatosan mindent kihányt,kórházba is volt,mégis egészséges a babája.Egyél sok gyümölcsöt,zöldséget husit,túrót,sajtot.JÓ babavárást:)
2016. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne szedj semmit, étkezz változatosan.


A baba a szervezetedből hozzájut mindenhez, amire szüksége van. A vitamin inkább ilyenkor neked fontos. Hogy pótold, amit "elszív" a magzat tőled.

2016. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Én az elsővel gravidàt szedtem, a màsodikkal kihànytam. Dm sajàt màrkàsat szedtem. Olcsó és jó.

Azért arra meg nem kellene senkit buzdìtani, hogy ne szedje. Igenis sok kockàzatot kizàrhat vele. Attól hogy van aki nem szedi és minden rendben az egy dolog, de ha pont a kérdező gyerekének lesz baja??? Vàllaljàtok a felelősséget???

A gyerekorvosunk mindig azt mondja, lehet hogy csak 10% az esély a bajra, de ha velünk fordul elő,az nekünk egyből 100% lesz, nem pedig 10%.


A terhesség meg pont nem az az időszak amikor mindenkinek megvalósìtható az egészséges tàplàlkozàs. Én pl semmit nem tudtam enni az első 3 hónapban, pedig akkor lenne a legfontosabb minden vitamint àsvànyt bevinni a szervezetbe. Erről meg ennyit.

2016. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Egyedüli dolog, ami szükséges, az a folsav pótlása. Ha bmiféle hiányod van jelzi a szervezeted. Mint mások is írták, vki végighányja a terhessége első felét, vagy az egészet. Hidd el, jól ki van találva a szervezetünk, ha baja van, szólni fog.
2016. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,így már nem aggódom annyira.Azért azt a DM -eset szerintem ki fogom próbálni,többen is írtátok,hogy bevált.
2016. szept. 28. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!