Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 8. Hétben járok lassan és...

A 8. Hétben járok lassan és 4hete minden nap hányok szédülök. Alig birok kikelni az ágyból. Szedek terhes vitamint magnéziumot is meg ezt a jodid-ot (németországban). Próbálkoztam kólával is az bevált reggel viszont akkor este hánytam. Jó ugye? :D

Figyelt kérdés
Megosztanátok a tapasztalatokat vagy valami segitségnyújtást kérhetek esetleg?!a húst nézni se birom nem hogy enni,a szagokra is nagyon érzékeny vagyok..

2016. jún. 16. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 8 hét + 4 napos vagyok, 4. héten elkezdtem olyan rosszul lenni, hogy vezetni sem tudtam, reggel arra keltünk hogy hányok, egész nap rosszul voltam, majd este megint hánytam, és akárhányszor kocsiba ültem hányingerem lett, legtöbbször a kocsiból wc-re mentem. Főzni nem tudtam, mert minden szagtól hányingerem lett (főleg nyers hús), aztán a nőgyógyász felírt 2x3mg folsavat, reggel és este szedem, azóta (szinte) semmi bajom.

Előtte szedtem daedalont, meg valami homeopátiás hányinger csökkentőt, de egyik sem segített.

2016. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van 12. hét után elmúlik. Nekem nem volt, még 20 hetesen is hánytam, szédültem, gyenge voltam...
2016. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!