Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van más is akinek...

Kismamák! Van más is akinek 21 hetesn vizesedik a lába?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem 16 hetesen kezdett el vizesedni a bokám. Polcold fel mindíg, még éjszakára is rakj alá egy nagy párnát. Sószegény diéta javasolt (nekem nem vált be)illetve rengeteget kell inni.
2010. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Igen, vizesedett, mondta védőnő és orvos is, hogy igyak sok folyadékot mert ha keveset iszok még jobban elraktározódik a víz és vizesebb leszek, nem hallgattam rájuk, nem ittam, nem kívántam, napi három decin el voltam jól..a végén meg terhességi mérgezést kaptam , így azonnal idő előtt meg kellett indítani a szülést, olyan vizes voltam mint a lufi..plusz a vérnyomásom kétszáz felett volt..tehát igyál!!!
2010. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem 23 hetesen kezdett el vizesedni.nekem semmi nem segített.se az alma,se a sószegény étkezés,se a sok folyadék,se a polcolás.


38 hetes km

2010. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. máj. 6. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Végig vizesedtem. De a 30.-34. héttől már nagyon durván. Most is lufi vagyok. 38 hetesen. Már a felpócolás és vizes borogatás se igazán segít. Azokon a napokon rosszabb, mikor sokat sétálok, mászkálok.
2010. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!