Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy a pocim formajabo...

Igaz az hogy a pocim formajabol ki lehet kovetkeztetni a baba nemet?

Figyelt kérdés
18hetesek vagyunk,es mar szep nagy pocakom van,csak elore novunk,azaz 1kilot sem sikerult felszedni magamra ezido alatt,csak a pocim no,pedig nem vagyok sovany,es hizasra is hajlamos vagyok,viszont most nem kivanok semmi zsirosat,sultet,inkabb gyumolcsot,zoldseget,tejtermekeket,ez az oka annak hogy nem hiztam el,szerintem.Viszont minden ismerosom,kollegam megallit,hogy biztosan fiam lesz,mert a lanyt varo anyukaknak szelesedik a derekuk.2 napja voltunk uh-n de manocska nem mutatta meg mije van,tehat mi meg remenykedunk benne,hogy lany is lehet :)Mi a tapasztalatotok?tenyleg csak fiam lehet,ha nem hiztam el?23 vagyok,es elso baba,sok tapasztalatom nincs,kerlek ha nektek van,osszatok meg
2010. máj. 6. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ez a 2.terhességem!Nagyon hegyes a hasam,tehát csak előrefele nőt!Kislányunk lesz és ez már 100%!Az elsőnél ugyan ilyen volt a hasam és ő is kislány!1000% mert már 6 éves!:)Ez csak egy népi hiedelem,mert a pocak formájából nem lehet következtetni a baba nemébe!Szóval van rá esély,hogy kislányotok lesz!:):)32 hetes kismama
2010. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
nem
2010. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

nem lehet ebből megálapítani 50-50% az esélye hogy milyen a pocakod és ki lakik benne:)

Nekem mindenki azt mondta kislány lesz, majd kibújt egy kisfiú:)))

2010. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kezdek megnyugodni,nem arrol van szo,hogy kisfiut nem szeretnenk,csak mar mindent rozsaszinben gondolkoztunk joval azelott,hogy a baba megfogant,majd a masodik ,harmadik lehet fiu nyugodtan :)))) kosz a valaszokat
2010. máj. 6. 14:23
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
nekem is "fiús " hegyes hasam van és kislány lesz:)
2010. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakozom az elsőhöz, csak nekem 20 hós lányom van és és 38 hetes. Előre csak olyan dolgokat vegyél meg ami mindkét nemre jó, mert utána sajnálni fogod.
2010. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Az hogy milyen formájú a pocak genetika kérdése. Csak anyáink korában még nem volt uh és találgattak, azért alakult ki ez a mendemonda, de totál hülyeség.
2010. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
72%
így van, ez csak hiedelem, gondolj bele, 50% eséllyel bejött az ilyen találgatás, hát persze, hogy hittek benne. nekem is szép csúcsos hasam volt, és lányom lett :)szóval lehet fiad is, lányod is, és hidd el, mindegy lesz a neme, így is, úgy is a te kis tündéred lesz :)
2010. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Az én kerek lányos hasamból, fiú lett. :)

De engem is győzködtek ám az ismerősök, hogy biztos lányom lesz. :) A kedvencem az volt, mikor uh-kon már egyértelműen látszott, hogy fiú. Még 4d-n is voltunk már, és még ezek után is meg akartak győzni, hogy az uh biztos tévedett és nekem lányom lesz mert lányos hasam van. :D

2010. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem 2 hetente változik a hasam formája, attól függ, hogy fordul a baba. Volt egész csúcsos is, mindenki azzal jött, hogy tuti fiú. Volt széles is és gömbölyű, akkor meg mindenki lányt mondott.

Hetente azért nem változik a neme. :)

Egyébként nem tudjuk, mi lesz, mert sosem mutatta meg magát, úgyhogy majd a szülőszobán kiderül.

Maga a poci nekem is csak előlről látszik, hátulról olyan vagyok, mint régen, 3 kg plussz van rajtam csak...

Szóval, semmi nem jelent smemit, csak a látható eredmény a lábak között. :)))

36 hetes km

2010. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!