Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy a pocim formajabo...

Igaz az hogy a pocim formajabol ki lehet kovetkeztetni a baba nemet?

Figyelt kérdés
18hetesek vagyunk,es mar szep nagy pocakom van,csak elore novunk,azaz 1kilot sem sikerult felszedni magamra ezido alatt,csak a pocim no,pedig nem vagyok sovany,es hizasra is hajlamos vagyok,viszont most nem kivanok semmi zsirosat,sultet,inkabb gyumolcsot,zoldseget,tejtermekeket,ez az oka annak hogy nem hiztam el,szerintem.Viszont minden ismerosom,kollegam megallit,hogy biztosan fiam lesz,mert a lanyt varo anyukaknak szelesedik a derekuk.2 napja voltunk uh-n de manocska nem mutatta meg mije van,tehat mi meg remenykedunk benne,hogy lany is lehet :)Mi a tapasztalatotok?tenyleg csak fiam lehet,ha nem hiztam el?23 vagyok,es elso baba,sok tapasztalatom nincs,kerlek ha nektek van,osszatok meg
2010. máj. 6. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én csúcsos pocakomban is lány volt :) A derekam nem volt vastag, hátulról nem is látszott, hogy terhes vagyok.
2010. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

erre egyáltalán nem lehet alapozni.a 20. hétig én sem híztam semmit és inkább csúcsos volt a pocim mint szélesedtem volna.aztán 20 hetesen elkezdtem szélesedni,és azóta rajtam van 24 kiló.és kislányom lesz.


38 hetes km

2010. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
szia inkább a pocid formájád figyeld én úgy tudom és ált mindig bevállt ha csúcsos akkor kisfiú ha gömbölyű akkor pedig kislány:) sok ember mondta és nekiik be is valósult:) jó babvárást:)
2010. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a második harmadban nekem délelőtt mindig lent volt a pocim, és picinek látták, délután meg fent, és mindenki nagynak mondta. a család fogadott. a lányok szerint fiús hasam volt, a fiúk szerint lányos. fiú lett.
2010. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!