Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+4 hetesen 2100 as mehszaj...

Kis kitty kérdése:

35+4 hetesen 2100 as mehszaj értek mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 06:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs 36+4
2017. jan. 26. 06:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első szám arra utal, hogy a méhnyak 2 ujjnyira van, a második pedig arra, hogy 1 ujjnyira van nyitva a külső méhszáj. A belső zárt(ha ott nem nulla-nulla lenne, hanem mondjuk szám, akkor az azt jelentené, hogy már a belső is nyitott valamennyire). A méhnyak hossza alap esetben 3, tehát a tied már kicsit megrövidült. Nem vagyok szakmabeli, ez csak az én alapismereteimre alapozva írtam.
2017. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tökéletesen leírta az előző válaszoló, annyit hozzátennék, hogy a második, harmadik terhességemnél a 19. héttől 2100-as volt az értékem, nem befolyásolt semmit, az egyiket 4 nappal a kiírt napon szültem, a másikat pont a várt időponton.

Ugyanúgy dolgoztam tovább, nem kellett emiatt feküdnöm, nem lettem veszélyeztetett terhes (magas rizikófaktor más okból volt), lehetett szexuális életet élni, medencézni, stb.

2017. jan. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én pedig azt tenném hozzá, hogy a mhényak hossza némileg egyéni adottság is, nekem első pillanattól kezdve 2000-es volt az érték, ami a doki szerint tökéletes. 22. héten lett 2100, innentől írt elő pihenést. na de te véghajrában vagy, az sem lenne gáz, ha már jobban nyitva lenne.

(megjegyzem, 1333 volt az értékem 38 hetesen, és végül rá 9 napra indítani kellett)

2017. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy ebből várhatólag mikor lesz szülés, akkor akár túl is hordhatod. :) nekem a 35. hét óta 2111 az értékem és holnap töltöm be a 41. hetet, de még semmi. Egyébként másik értelemben azt jelenti amit előttem is írtak. :)
2017. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!