Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltassak integrált tesztet...

Csináltassak integrált tesztet is? Érdemes megcsináltatni ezt is a nyakiredő mérés mellett?

Figyelt kérdés
nekem a nyakiredő teljesen normális lett,de a védőnő ajánlotta a + vérvételes integrált tesztet. Menjek ne menjek?
2008. okt. 9. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha ingyenes (pl istvan korhaz, videki korhazak jo resze, stb), akkor mindenkeppen menj.

ha nem ingyenes, akkor beszeld at a nodokiddal is,hogy milyen problemak voltak a csaladotokban, es hogy kell e.

egy bizonyos kor folott meg mindenkeppen ajanljak, nem tudom hany eves vagy.

oszinten szolva en mentem volna akkor is ha fizetos, egyszeruen megnyugodtam.

2008. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Az integrált teszt 25 000 ft-ba kerül és nagyon megéri elmenni! Ne hagyd ki!
2008. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem tudom hány éves vagy?Én 30 .Ha baj lett volna a nyaki redőnél,meg az Afp-nél és a családomban lett volna Down kóros rokon,vagy ilyesmi betegség és a doki ajánlotta volna,akkor mentem volna.Azmúgy nem.Az uh-val sok mindent ki lehet szűrni,de ha megnyugszol tőle,akkor persze menj el.39.hetes pocis
2008. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbb Down-kóros baba a fiatalabb korosztályból kerül ki, mert nekik nem kötelező elmenni szűrésre. Az idősebbeknél kiszűrik. Én a helyedben ezért mindenképp elmennék. Végülis csak egy vérvétel, nem fáj, nem komplikált, s tutira megtudhatod, hogy egészséges-e a babád.
2008. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kombinált teszt 83%-os, az integrált teszt 95%-os eredményt ad. 100%-ot, csak a magzatvízvízvétel.

Ja és pont ma mondta nekem a doki a genetikán, hogy a nyaki redő is csak az esetek 60%-ban vastagszik meg.

2008. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én 28 éves vagyok és a családban nem volt baj-szerintem nem tesz jót ha az ember az egész terhességét azzal tölti hogy a tesztek eredményén parázik
2008. okt. 9. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi kombinált tesztet csináltattunk (24 éves vagyok). Szerintem valamelyiket jbb a biztonság kedvéért elvégeztetni.
2008. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!