Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tőzegáfonya terhesen?

Tőzegáfonya terhesen?

Figyelt kérdés
Ma voltam terhesgondozáson, és megemlítettem hogy kicsit talán felfázhattam, úgy érzem, de nem vészes. Azt mondta a doktornő (nem fogadott orvosom, nem fogadtam orvost) hogy szedjek tőzegáfonya vagy vörösáfonya kapszulát és igyak sok folyadékot, ha nem múlik el, menjek vissza és megnézi mi lehet a baj. Na most én ilyeneket sose szedtem, nem nagyon bízom ezekbe a dolgokba de egy ilyen boltban kaptam "DAMONA" nevű bogyót. Tudtok róla valamit? ez a tőzegáfonya dolog ugye semmiképpen nem árthat a picurinak? Köszönöm ha írtok :) 27 hkm

2017. jan. 26. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak tőzegáfonya kivonatot tartalmaz, nyilván a doki is tudja, hogy terhes vagy és így ajánlotta. Nem lesz semmi bajod tőle, viszont én úgy tapasztaltam ez inkább megelőzésre jó, nem pedig kezelésre.
2017. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű hogy nem fog hatni? az van rajta, hogy 1-6 szemet lehet szedni naponta, én bevettem kettőt eddig, most többet is iszom, hát remélem hogy használ. Ha nem akkor visszamegyek majd hozzá
2017. jan. 26. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem használt mindig, csak akkor szedtem antibiotikumot, amikor már nagyon durva volt a helyzet.
2017. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és erről a fajtáról hallottál már?
2017. jan. 26. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezt nem ismerem, mostanában a walurinalt szoktam venni, annak jó híre van.
2017. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszter végén járok. Én is éreztem felfázás jellegű tüneteket. Nekem is ezt ajánlották. Azóta szedem. Nekem azt mondták a gyógyszertárban, hogy napi 2 szem és az lenne a legjobb, ha 2 hónapig szedném, hogy ne jöjjön később sem elő.
2017. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és bajod/bajotok nem lehet tőle, ez csak egy gyümölcs.
2017. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor szedem folyamatosan, es remelem jo lesz koszonom a valaszokat mindenkinek! :)
2017. jan. 26. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!