Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mennyi hányás után...

Terhesen mennyi hányás után kell infulziora menni a sürgősségire?

Figyelt kérdés
Reggel nem reggeliztem csak vizet ittam az kb 11 kor mind kijött . Egy kis ebed majd 3 körül megint ettem egy keveset. Most megint rengeteget hanytam szerintem az ebwd is kijött. Raz a hideg rosszul vagyok
2017. jan. 25. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Jajj, ne dramatizálj már.
2017. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az egy nap, akkor nincs gond, a leírás alapján inkább virus.

De ha a terhességtől van, és napokig eltart, aķkor szükség lehet kórházra.

2017. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan napi ötször hánytam 10 hétig, lehet azzal már be kellett volna menni, de én otthon voltam végig. A vizeleted színéből látszik, hogy mennyire vagy kiszáradva, ha normál, sárgás színű, akkor oké.
2017. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A hidegrázás vagy attól van, hogy lement a vércukorszinted (ha hozzá szédülsz, ájuldozol is), de típusosan inkább gyomorrontás, ételmérgezés, vírusos betegség tünete szokott lenni. Napi két hányás, pár órával étkezés után még nem ad okot szerencsére a riadalomra. Kiszáradás akkor fenyeget, ha nem tudsz inni sem, tehát amint iszol, már hányod is ki. Tünete lehet még a kevés, sötét vizelet. Próbálj meg negyedóránként pár kiskanálnyi vizet magadba diktálni. Tehetsz bele cukrot, citromot. És próbáld ki a B6 vitamint, hátha segít valamennyit.
2017. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem napi 10 hanyas utan tettek infuziora. 4. hettol hanytam egyre tobbet naponta. Ez a 7. hetre tetozott, ekkor lett korhaz.... Mar jartanyi erom sem volt, semmi sem maradt meg bennem de ilyen hidegrazas es egyeb nem volt.

Ekkor 3 napig ömtötték belém literszamra az infuziot, jobb is lett amig bent voltam...

Miutan hazajottem folyt. kov... De mar csak napi 4-5x!:)) ez istenes is volt. Vegul 12 hetesen es par naposan elmult!!:)))

2017. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11hetesen elkaptam egy virust,12-től fél óránként hánytam,utána jött a hasmenés/vizszerü/ este 7-kor mentünk be a kórházba rögtön infuziot kaptam!
2017. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes voltam, mikor összeszedtem ilyen hányós-hasmenéses vírust. Korán reggeltől késő estig hánytam, változó intenzitással, de addig nem maradt meg bennem semmi. Mellé még a vizszerű hasmenés. Nem gondolom, hogy ennyitől ügyeletre kellett volna menni. Max akkor ha tovább is eltart. De az ilyen általában fél-1 nap alatt lezajlik, utána javul a helyzet. Ennyitől meg nem szárad ki az ember még terhesen se.
2017. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Este behozott a fèrjen 3 napra befektettek infuziora tettek . Mostanra kicsit jobb
2017. jan. 26. 10:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem mar napiok ota ki lehetwk szàradva. Elmentem bevasarokbi es 500 neter utan pihegtem. Nem volt erőm. Szerencsére időben höttem. En is hanyok 25 napja. Mistanra lettem toaszul
2017. jan. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!