Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. héten hirtelen jobban...

8. héten hirtelen jobban lettem. Vajon minden rendben van?

Figyelt kérdés

5.héttol a 8.hétig minden nap hánytam és alig tudtam pár dolgot lenyelni.

Az orvos azt mondta amig szarul vagyok a baba biztos jol van,tegnap óta kicsit jobban vagyok,már az ebéd és a vacsora is bennem maradt. Ma a reggeli is és kicsit kezd visszajonni az etvagyam,bar még mindig neha ramjon a hanyinger.


2017. jan. 28. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ugyanez! En nem hanytam, csak emelygek es az meg is maradt, viszont nekem a mellfeszules maradt abba teljesen. Mar csak a mellbimbom erzekeny. Olvastam neten mindenfelet errol, es sokaknak ez a 8. het volt a vizvalaszto amikor jobban lettek de minden rendben volt pedig aggodtak :)

Azoknal olvastam hogy gond volt, akiknel minden megszunt egyik naprol masikra. Illetve volt olyan is, aki meg a veteles utan egy hettel is hanyt. Szoval eleg sokfelek vagyunk, de valahogy en arra a kovetkeztetesre jutottam (vagy onmegnyugtatasra) hogy a szervezetem kezdi megszokni a babat es emiatt fokozatosan mulnak a tunetek.

2017. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A mellem se feszul mar annyira nekem sem, de az már kb 1 hete. Dokinál kedden voltam, azt mondta minden rendben van viszont legkozelebb csak 21.en megyek hozza,nem tudom addig hogy birom ki.

Nagyon izgulok.

Te mikor mész orvoshoz?

2017. jan. 28. 09:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerdan. En is izgulok hol kicsit hol nagyon, de valahogy ugy vagyok vele, hogy barmi van, valtoztatni ugysem tudok viszont ha stresszelek es sirok az aggodassal azzal tuti artok. Az emelyges megvan, es s szagundor a piperecuccoktol tovabbra is, a mehem neha feszulget szoval remelem keszulodik es novoget, hat most ezekre kncentralok es varok :) Hidd el rendben leszel, lesztek!
2017. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Most esik le, 21? Olyan soka, hogyhogy? Addig meg van a 12 hetes, meg 16 (legalabbis nalam elso gyermekemnel igy volt).

Megvalami: visszaolvastam elso fiamnal irt terhesnaplot, 8.heti bejegyzesem: "annyira ideges vagyok, a tunete muladoznak." :) :)

2017. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Kb. a 8. héten kezdi átvenni a méhlepény a baba ellátásának feladatát, ez kb. 12-14. hétre fejeződik be! A hányinger és az émelygés ezért szokott elmúlni 12 hét után, és valszeg ezért csökkent nektek most!

2017. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A mellfeszülésről nincs infom, de ahogy első írta, mások vagyunk, kinek így, kinek úgy!

üdv.

2017. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

jó, hogy ilyen pozitivan állsz hozzá :) szerda már mindjárt itt lesz :) irsz majd, hogy mi volt?

Azt mondta az orvos,hogy akkor menjek mert elutazik a vedonohoz is akkor megyek eloszor. Prenatestet csináltatunk a 13.héten talán ezert nem siettet a doki.

2017. jan. 28. 10:14
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2017. jan. 28. 10:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon hányós vagyok, de kb. hetente van 1-2 nap, amikor abbamarad akár teljesen, hányingerem sincs olyankor, utána visszajön az összes tünet, semmi baja a picinek. 17 hetes vagyok.
2017. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja ertem :)

Igen, irok majd mindenkeppen, irj majd Te is hogy vagytok!

Es en is koszonom a megnyugtato valaszokat :) Mindenkinek jo egeszseget :) Kedves kerdezo, majd jelentkezz hogy vagytok :)

2017. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!