Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhességel kapcsolatban?

2. terhességel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Ez a második terhességem és amiket érzek nem emlékszem, hogy az elsőnél lett volna. Most vagyok 6 hetes terhes.Szóvala kérdéseim:

1: Alhasi fájdalom?Elég erősen érzem ma de persze kibírható a fájdalom mint pl a menzeszkor. Mitől lehet ez?

2. Lehetséges hogy már most elkezdett látszódni a hasamon hogy babát várok?Első terhességemnél a 20. héttől kezdett csak látszódni.

3. Van amikor sokmindent mevtudnék enni van amikor semmit nem kívánok de ha eszek akkor meg utána szédülök,émelygek,undor kap el az ételtől.Lehetséges már ilyen hamar a 6. hétben ezek a tünetek a baba miadt?Első terhességem alatt egyszer sem voltam rosszul.

4. Kinek miben volt másabb az első terhességéhez képest a második?

Köszönöm a válaszokat. Szép napot,hétvégét mindenkinek. :)


2017. jan. 28. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 nő a méhed, nyúlnak a szalagok. Nekem mindkét terhességemnél van/volt de most másodszor csak ritkán, tényleg minden terhesség más.


2 korábban látszik de szerintem 6 hetesen csak puffadás lehet nem? Olyan pici még a méh. Nekem második terhességemnél mégis 16 hetesen volt akkora hasam, mint az elsőnél 24 hetesen.


3 persze, lehetséges.


4 jelenleg 18 hetes vagyok szóval csak az eddigiekről tudok írni. Tovább tartott a hányinger, a mellem most is feszül pedig első babámmal 12 hetes koromra rég elmült, akkor evés után voltam rosszul most akkor, mikor éhes voltam de még nem ettem. Nem is fogytam az elején semennyit, a kisfiammal 4 kilót, +7 lett a vége, most se nem híztam, se nem fogytam eddig, nagyon kíváncsi vagyok mennyi lesz a végére (az étvágyamból kiindulva szerintem több).

2017. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején lehetnek menszi szerű görcsök, amíg enyhe, nincs ok aggodalomra. Nekem a másodiknál hamarabb kezdődött és tovább tartott a hányinger, a hasam totál fel volt püffedve, így kb. 16 hetes koromig ugyanakkora volt.
2017. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindket terhessegem egyforma volt. Ugyanugy rosszul voltam, hanytam, emelyegtem, alig tudtam enni az elso 3 honapban. Ezen kivul problemamentesek voltak halistennek. A hasam is kb ugyanakkor kezdett noni. Egyik lany masik fiu lett egyebkent.
2017. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!