Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges hogy terhes vagyok?...

Lehetseges hogy terhes vagyok? Tobbi lent

Figyelt kérdés

meg volt a mensim es igy fekudtem le a parommal es ugye megtortent a baj....ez 1hete volt.csinaltam tesztet a teszt azt mutatta hogy nem de eggyik ismerosomnek is azt mutatta hogy nem terhe ses meg is az volt...van olyan hogy estenkent fel kelek hogy ehes vagyok es ilyen meg soha nem volt egesznap ehes vagyok egesznap eszek es csak fogyok..

szerintetek ez mi?



2017. jan. 28. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Terhes nem vagy. Ellenben nem valami nagy a tudasod a temarol.

A teszt kb. 4 het mulva aktualis.

2017. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

A teszt 14nappal az aktustol esedèkes ilyen esetben. Vagy peteerestol szamitott 14nap (tehat a vart menzesz napja)

Szoval egy hèttel utàna felesleges tesztelnI. A terhesseg 14nap alatt jon letre egèszèben! Szoval tesztelj egy het mulva!

2017. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne erőltetni ezt a szex témát, ameddig utána nem olvasol a témának. Biológia tankönyvekkel, szexuális felvilágosító prospektusokkal próbálkozz először a kéjlécen tekergés helyett. Egy pár év múlva újra megpróbálhatod. Csak a saját és születendő gyermekeid érdekében.
2017. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Édes istenem, komolyan kötelezővé tenném a szexuális felvilágosítást, mint tanórát már általános iskolában, mert képtelen vagyok elhinni hogy ennyien szexelnek minimális ismeret nélkül... Egy hét után még hogy mutatná ki a teszt kérdező? Meg ha nem akartok gyereket, minek szexeltek védekezés nélkül? Menstruáció alatt is teherbe lehet esni. Ha meg hülyék voltatok és megtörtént, akkor vegyetek esemény utáni tablettát.
2017. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!