Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal kb egy hónapja volt meg az első együttlétünk (első első). Azóta többször voltunk együtt,az óvszerrel problémát sosem észleltünk,mégis most kimaradt egy menstruációm és még picit aggódunk,bár csináltam tesztet ami negatív lett és terhesség jeleit sem érzem. Lehet hogy csak a hormonjaim "zavarodtak össze"?

Köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 9. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy terhes.

A szex is össze zavarhatja a ciklust. Főleg ha az első alkalom volt.

Nyugodj meg mert a stressztől sem lesz jobb.. Sőt azzal csak ráteszel egy lapáttal.

2016. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá stresszelsz a dologra akkor az csak azt fogja eredményezni, hogy még tovább fog késni!

Ahogy előttem is írják, mivel először voltatok együtt, ez könnyen felboríthatja a ciklusod. Ne aggódj!

2016. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor elkezdtem szexuális életet élni kb. 3 hónapig 2 hetet késett a menstruációm. Szerintem ez teljesen normális.

Én a helyedben várnék pár hetet és ha addig se jön meg, csinálnék még egy tesztet, ha az is negatív, akkor elmennék orvoshoz, csak a biztonság kedvéért, hogy minden rendben van-e.

2016. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!:')
2016. nov. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!