Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van, hogy nehezebben...

Miért van, hogy nehezebben tudok pisilni, vékony sugárban jön és nyom közben a hasam alja és fáj a derekam? 19. hét

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:
A derekam folyamatosan érzem.
2017. jan. 29. 18:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Hugyuti fertozes, felfazas.
2017. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj a pisilés, akkor is?
2017. jan. 29. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Dokihoz kéne mennni! Nekem is volt elzárja a baba a vesőből a hugyholyagba vezető csővet!! Ha sokáig így van begyulladhat a veséd! Mérd a lázad, ha nem vagy lázas akkor jó! Nekem hál istennek elmozdult a baba, rengeteg folyadék akkor is ha nem vagy szomjas! És mindíg bal oldalon feküdj!

Doki mondta ha nagyon elzárja a aba, megkatétereztek volna, ami terhességem végéig bentmaradt volna!

2017. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Most, hogy irta az utolso valaszolo, eszembe jutott, hogy valoban okozhatja veseproblema is. Nekem pont 18. hetesen a baba valoszinuleg nyomta a vesemet es megmozdult a veseko, begorcsolt s vesem, igaz az mar a pisilesen kivul, eros derek es hasi fajdalommal, hanyassal is jar. Lehet, hogy neked is vesekoved vagy homokod van, ami a terhesseg soran gyakran okoz problemat, de tenyleg az is lehet, hogy csak egy banalis dolog.
2017. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. jan. 30. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!